Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa zwycięstwa na inaugurację "biało-zielonych" z Tyszowców

Utworzony przez sufler, 23 sierpnia 2010 r. o 16:49
"ex aequo", panie dziennikarzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dziennikarzu, trzy rzeczy: - po pierwsze, "ex aequo", - po drugie, Jurij Mychalczuk (mamy do czynienia z Ukraińcem, nie Rosjaninem), - po trzecie, Międzyrzecz leży w województwie lubuskim, w lubelskim mamy Międyrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nie wszystko. Do poprawki "Tyszowców" i "Tyszowczan". Powinno być "Tyszowiec" i "tyszowczan". Wstyd, kogo oni w tych gazetach zatrudniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Tyszowiec...rażą takie błędy, zważywszy na to że nie pierwszy raz tu piszą o TKSie, pewnie po kilku następnych wygranych to i w LBL nauczą się prawidłowej odmiany. Życzę kolejnych sukcjeców panie Jacku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sufler napisał:
Panie dziennikarzu, trzy rzeczy: - po pierwsze, "ex aequo", - po drugie, Jurij Mychalczuk (mamy do czynienia z Ukraińcem, nie Rosjaninem), - po trzecie, Międzyrzecz leży w województwie lubuskim, w lubelskim mamy Międyrzec.
Od lat kibicuję Huraganowi i mieszkam w Międzyrzecu Podlaskim. Z Międyrzeca to może ty jesteś tyszowiecki wieśniaku. Poza tym nie wiem, czym zauważyłem, ale Dziennik wszystkie imiona i nazwiska "spolszcza" i dlatego Jurij Michalczuk. Nie pozdrawiam ignoranta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem z Międzyrzeca baranie skończony. Przytrafiła mi się literówka, chyba widzisz dobrze o co mi chodziło. A niech sobie spolszcza, ale równie dobrze mogliby pisać np. Dżony Łoker.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...