Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Euro 2017 U-21 Lublin. Praktyczne informacje, praktické informácie, praktisk information

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2017 o 14:28 Powrót do artykułu
Ktos wie czy goście, którzy nie zmieszczą się w hotelach w Lublinie, planują skorzystać z przyrodniczych, agroturystycznych walorów Pojezierza Kameralnego, pomiędzy Łęczną a Włodawą? Jakieś pole namiotowe w okolicach Wieprza?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak, lecieli ze szwecji zeby spac na macie obok wieprza
0
Na zachodzie jeżdżenie kamperami to normalne, nie koniecznie na macie.
0
A program zawodów, na początek piątkowych? Mecz o 20.45 - to jedyna informacja do znalezienia we wszystkich serwisach związanych z U-21. Ale to godzina gwizdka, czy start ceremonii otwarcia...? Nigdzie nic..
0
Piszę tylko z doświadczenia, też nie dotarłem do żadnych programów. O 20:45 rozpocznie się mecz, ceremonia otwarcia raczej nie przed 20 (strzelam, że ok. 20.15-20.30), ale i tak warto się wybrać trochę wcześniej, jeśli będzie komplet, a pewnie będzie bardzo blisko takiej frekwencji, samo wchodzenie przez bramki i kontrola trochę potrwa. Poza tym pod stadionem będą mogły parkować tylko autokary więc trzeba sobie doliczyć czas na dojście/dojazd MPK.
0
Dzięki za odzew, 18:52. Pytałem, bo jadę właśnie ze zorganizowaną grupą dzieciaków i oczywiście będziemy wcześniej. Dziennikarze niestety nie zaglądają pod swoje artykuły.. Byle napisać i natłuc klikalność jakimś sensacyjnym tytułem. Jak w tym o cenie za minutę ceremonii... Ale żeby podać tak elementarną sprawę jak start imprezy...? To za mało sensacyjne. Organizator też tutaj wykazuje się całkowitą bezmyślnością.
0
pożyczki w 30 min na twoje konto ***kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł odbierz pieniądze! - chwilówki na dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla firm - kredyt na mieszkanie/hipotekę - kredyt samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne wypełnij krótki wniosek a my do ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla ciebie! więcej różnych kredytów gotówkowych tu ***kredytyk.pl/kredyty-gotowkowe.php
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: