Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

FC Barcelona - Inter Mediolan 1:0 (zobacz bramkę)

Utworzony przez Gość, 29 kwietnia 2010 o 08:54
Bramka ze spalonego Obrońcy wrócili 3 kroki, Pique wystawał prawie całym korpusem - spalony. Brawo Inter.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co ty dajesz koleszko chyba nie wiesz kiedy jest spalony. szkoda barcy byla lepsza
0
mugl byc minimalny spalony, nie wiadomo bo nie bylo kamery tak na w prost 16m. szkoda barcy byla lepsza, no i ta bramka bojana..., reka przy ciele, nie wykonal nia jaja ture zadnego ruchu 2-0 i barca byla by w finala. w sumie pretesje mozna miec do sedziego w 1 spotkaniu bramka na 3-1 ze spalonego. neistety szkoda bylem za barca. zamiast jeffrena powinien wejsc henry;p
0
To koleszko wlacz sobie akcje na youtube- spalony pique byl ewidentny.
0
Żal mi was kibice Barcelony, najgorzej sie przyznac do porażki. Prwada taka że Pique na spalonym ale to podobna sytuacja co w pierwszym meczu bo sędzia liniowy się spóźnił. A ręka Toure ewidentna bo widział piłke i dzięki ręce opanował piłke, sędzia od razu złapał za gwizdek. Takie zasasdy biedni kibice Farcy ;p Żal mi was, żal.....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: