Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Franciszek Smuda (Górnik Łęczna): Pora na nowo poukładać drużynę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2017 o 19:21 Powrót do artykułu
Franek zostań
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Franek to dobry trener i myślę że zostanie, teraz pytanie czy Kapelko pójdzie już z klubu bo nawet jak wrócą do Łęcznej to nikt nie przyjdzie na mecz jak Prezes się nie zmieni WGW1979
0
Smuda powinien trenować zespół eklasy a nie wioskę na wschodzie.. Pytanie co dalej z kopaczami????
0
Pójdzie smuda! Trenerem Mandrysz albo Dominik Nowak
0
Co wy się jaracie tym Smuda spuscil razem z kapelko drużynę z ligi, rozliczyć i podziękować
0
Panie Smuda, dziękujemy! Za Widzew, za Łęczną i za Euro 2012, kiedy - wbrew obiegowym opiniom - z piłkarzami na niższym poziomie niż dziś, do 78 minuty w ostatnim meczu biliśmy się o awans. Jeśli Pan może, niech Pan zostanie!
0
Yyy ehe beeee muuuu ot i cały smuda
0
Panie Franciszku, przyznaję że po Euro w Polsce bardzo pana krytykowałem. Ale Pana podejście do piłki bardzo mi się podoba. Życzę jeszcze wielu sukcesów. Mam nadzieję że pomoże Pan Górnikowi wrócić na salony.
0
Bardzo mądre słowa nie ma co odkładać tylko walczyć już teraz o Ekstraklase ,Święte słowa udało się Górnikom z Zabrza dużo nie brakowało Bielsko Biała by weszła również do Ekstraklasy
0
Co prawda Górnik spadł, ale byłem na jego paru meczach na Arenie i gra bardzo mi się podobała. Sam Franz powiedził, że czasami grali prawie jak Brazylia i to jest prawda. Atmosfera (szczególnie w kwietniu i maju) też była fajna. Brak wulgarnych przyśpiewek, agresji. Pełna kultura. Jakby się było na meczu koszykówki albo tenisa. Liczę na to, że jak Australia wybuduje ta nową kopalnię, to też będą sponsorować Górnika na koszulce z przodu będzie Bogdanka a z tyłu Praire, czy jakoś tak. 
0
Wszyscy wierzymy ze Pan zostanie a kopalnia zrobi wszystko by tak było Jeśli przeniesiemy się do Łęcznej (wreszcie) gwarantuję Panu że z tamtą atmosferą za rok wracamy.... Mam nadzieję że piłkarze zostaną Pan jak zwykle znajdzie jeszcze ze 2 perełki i GRAMY a po za tym ma Pan taki autorytet że jak już z Piesia Pan zrobił prawie piłkarza (-: z Pitrego obrońcę to z każdego chłopaka Pan zrobi gwiazdę
0
Poukladac czy porozkladac?:)
0
Milcz kołtunie,lepiej się spytaj z jakiej twoja stara wśi pochodzi.kartoflu
0
to zostaje czy nie?
0
Najważniejsze teraz to: zmiana zarządu klubu i powrót na stadion w łęcznej
0
W piłce tak jak w życiu potrzebne jest trochę szczęścia wierzę że za rok wracamy do ekstraklasy z Frankiem i większością drużyny. Bierzemy przykład z Górnika Zabrze po roku wrócili do ekstraklasy .
0
Byłem na meczu Wisła Puławy-Górnik Zabrze i nie mogłem uwierzyć, że Zabrze prezentując taki poziom awansowało/powróciło do Ekstraklasy. Wisła grała jak równy z równym, choć po meczu okazało się że dzieli te drużyna różnica klasy rozgrywkowej. Widziałem też ostatnie mecze Górnika Łęczna. Głowa do góry! Na ten moment to Łęczna ma dużo lepszą drużynę niż Zabrze i jeśli tylko nie odejdzie więcej jak 30% składu to jestem pewien, że za rok wracamy do Ekstraklasy. A Zabrze niech już teraz szuka wzmocnień bo będzie niedobrze, a szkoda bo to klub z tradycjami i zasługami dla polskiej piłki. Franek odwalił kawał dobrej roboty i powinien dostać szansę powrotu do Ekstraklasy. Poprzednio dużo mówiło się o tworzeniu drużyny opartej o piłkarzy związanych z regionem. Niewiele z tego wyszło. Może teraz się to uda? Niezgoda jeszcze niedawno biegał po boisku w Poniatowej i Puławach i nikt z Gornika go nie zauważył. Ilu takich jeszcze mamy i kto ich wyłowi?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: