Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

GKS Bogdanka - Flota Świnoujście 0:1

Utworzony przez michal, 16 kwietnia 2011 r. o 23:05
Barany to flota wygrala, jelopy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gornik jezeli chce wygrywac.powinien postarac sie o naprawde bardzo dobrego trenera,na tym nie mozna oszczedzac,pozatym nie kupowac ogranych nic ciekawego nie wnoszacych do aktualnego zespolu zawodnikow.Moglbym wymienic tutaj conajmniej kilku,moim i nie tylko zdaniem,wogole nie przydatnych.Jezeli mysli sie w niedalekiej przyszlosci o Extraklasie to nalezy budowac zespol bez mala od nowa,postawic na mlodych,chcacych grac,a nie na graczy nie chcianych gdzie indziej,ktorzy chca ,,,doczapac,,,do pilkarskiej emerytury?Pozatym zachowanie zawodnikow poza boiskiem,a wiem cos otym nie tylko z wlasnej autopsji-pozostawia bardzo wiele do zyczenia jak mozna by to najdelikatniej ujac.A przede wszystkim DOBRY TRENER,MADRY ZARZAD,ORAZ SPONSOR.Jestem calym sercem za Leczna,bo chociaz od 30 lat nie mieszkam w Polsce ,a w dalekiej Australii to ten klub jest mi niezmiernie drogi i najblizszy mojemu sercu.Nie tylko z tej racji ze urodzilem sie w okolicach Lecznej.Jestem pewien ze w niedlugim czasie GKS Bogdanka?Leczna/bedzie w Extraklasie.Ale przedtem musza byc spelnione te i nie tylko warunki,o ktorych napisalem. Laczac serdeczne pozdrowienia z dalekiej pieknej Australii.Pozostaje nadal waszym wiernym kibicem wraz z moja rodzina.Do zobaczenia na meczu. Ted z Melbourne Australia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA BOHDANCE KILKUSET KIBICÓW ,TYLE CO NA CZWARTEJ LIDZE I TAM ICH MIEJSCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAZDA DO EKSTRAKLASY!! HEJ FLOTO@@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiście wolałbym flotę a nie podbeskidzie w ekstraklasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to kibice nie przychodzą na mecze w proteście przeciwko zmianie nazwy klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dopisali kibice jak na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paluchowski za Nildo i wtedy można myslec o zdobywaniu bramek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry Składam wszystkim życzenia urodzinowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...