Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

GKS Bogdanka ma dostać pieniądze za Nakoulmę do 1 lipca

Utworzony przez rafalski, 4 czerwca 2012 r. o 07:42
Sytuacja z transferem "Prezesa" przypomina już nie czeski film,a telenowelę! Prezes Górnika na łamach największego dziennika sportowego w kraju "Przeglądu-Sportowego" wypowiedział się >Chytry dwa razy traci.Nie mam pojęcia o co mu chodziło w tej wypowiedzi,przecież piłkarz bezpłatnie został wypożyczony do tego zaciskającego pasa klubu.Jak Zabrzanie nie mają pieniędzy to niech spróbują go za darmo pozyskać(z pustego to nawet Salomon nie naleje).Mój ojciec zabrał stanowisko w tej sprawie i powiedział "Cwaniaczki z Zabrza i Allianz" ! A moje zdanie jest takie > No bo cały w tym ambaras,żeby wszyscy chcieli na raz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie zapłacili w tych terminach to Kapelko powinien powiedzieć, że nie sprzedaje Prezesa do Zabrza, wtedy z Łęcznej odszedłby do Rosji, Niemiec, Francji nie za 1 mln zlotych a za conajmniej 1 mln euro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie zapłacili w tych terminach to prezes Kapelko powinien się wypiąć na Zabrze zabrać Predżiego do Łęcznej z sprzedać do Rosji, Niemiec, Francji nie za 1 mln złotych, a za conajmniej 1 mln euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrze z Łęczna gra w kotka i myszke czyli gra w bambuko a co na to PRAWNICY z Łęcznej jak można lekceważyć UMOWE -.Panie Kapelko krótko czas cierpliwośći dobiegł KONCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakoulma jest wypożyczony do końca czerwca, więc niby dlaczego Górnik miałby go wykupywać według daty wskazanej nagle przez Łęczną, skoro takiej do umowy wypożyczenia nie wpisano? Łęczna zagrała nie fair - poczuła kasę Legii, Wisły i ruskich i chciała Górnika wykorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...