Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

GKS II Bogdanka - Lublinianka-Wieniawa 0:0

Utworzony przez RkS, 26 maja 2012 o 15:30
Redaktorku zastanów się co ty piszesz. jakby Bogdanka Ii chciała awansować to uczyniłaby to napewno ale nie po to zrezygnowała po dużych perypetiach ( powinna zaczynać od A klasy jeżeli rezygnuje) z gry w III lidze aby teraz awansować. Nie wiem czy wiesz że Bogdanka utrzymała się w poprzednim sezonie w III lidze a po rezygnacji jej miejsce zajęła Stal Mielec która spadła z III ligi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to za obłudny redaktorzyna pisze? Przecież gdyby rezerwy Bogdanki chciały awansować wygrałyby wszystkie spotkania dwucyfrowymi wynikami...
0
Marek napisał:
Co to za obłudny redaktorzyna pisze? Przecież gdyby rezerwy Bogdanki chciały awansować wygrałyby wszystkie spotkania dwucyfrowymi wynikami... [/quote] [quote name='Marek' timestamp='1338044030' post='633970'] Co to za obłudny redaktorzyna pisze? Przecież gdyby rezerwy Bogdanki chciały awansować wygrałyby wszystkie spotkania dwucyfrowymi wynikami...
wiem że rezerwy Bogdanki w tym roku nie chciały awansu ale grubo przesadzasz. Z Lublinianką dwukrotnie chcieli wygrać i jakoś im się nie udało ani razu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: