Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnicy chcą zacząć regularnie punktować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2017 r. o 11:40 Powrót do artykułu
Magia stadionu w Łęcznej nie działa, gdzie te pełne trybuny ze stęsknionymi za piłką w Łęcznej kibicami, które mogłyby zmotywować piłkarzy do walki? Gdzie fanatyczni kibice i fantastyczny doping na trybunie B? Kibiców w młynie mniej niż na przeciętnym polskim weselu. Na meczach wyjazdowych mniej osób niż na imprezie z okazji komunii św... Przykro się to ogląda, jak ten klub upada :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez napastnika z prawdziwego zdarzenia chociaż na dobrym II ligowym poziomie szanse na utrzymanie Górnika w I lidze sa raczej iluzoryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magia stadionu magią. Jest dużo lepiej niż na arenie. Mimo że to pierwsza liga a nie ekstraklasa. Spójrz na skład i daj chłopakom trochę czasu. Arena nie pomogła i zaczynamy od nowa a dokładniej mówiąc od -7mln zł. Twój komentarz świadczy tylko i wyłącznie o tym że zazdrościsz Łęcznej Górnika albo że jesteś rasowym internetowym trollem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal ściska tylną część ciała fanom z areny że Górniczek gra u siebie i tak ma być bo to GÓRNIK ŁĘCZNA na arenie ilu was było z darmowymi biletami i cisza jak po śmierci organisty wiem widziałem na canal+ chodzę na Górnika 30 lat nigdy za darmo ale spoko my się utrzymamy a was jeszcze bardziej będzie z tyłu ściskać i tak ma być WGW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 lat temu to jeszcze nie było biletow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na arenie ludzi było więcej niż w Łęcznej, a bilety były za darmo. Z moich kilkuletnich wizyt na meczach GŁ wynika ze w Lublinie bilety były droższe a gratisy zdarzały mi się częściej w Łęcznej. Górnik spadł przez bojkot i nie odkupicie tego chłopaki z trybuny b żadnym manipulowaniem faktami tylko dopingiem ale powiedzcie znajomkom ze bojkot zakończony bo niektórzy jeszcze na żniwach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina. Jeździłem do Łęcznej od jakiś 15 lat nawet na kilka sezonów miałem karnet jak grali na arenie też chodziłem. Może nie regularnie ale dosyć często. Jestem kibicem i nigdy nie odwrócę się od drużyny. Tyle w temacie. Ci co woleli oglądać w C+ i bojkotować klub to zwykli frajerzy. Prawdziwych kibiców poznaje się właśnie wtedy jak klub ma problemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na wyjazdy jeździłeś? Jak u Ciebie z dopingiem? Piłkarze również chcieli powrotu do Łęcznej. Czemu Wy nie rozumiecie że Górnik jest z Łęcznej. Coś w tym dziwnego? Arena nic nie dała, ani kasy, ani sponsorów, ani transferów. Nie dała utrzymania, a cała Polska negatywnie te przenosiny skomentowała. Ja rozumiem że szkoda Wam ekstraklasy w Lublinie ale nie ma nic na siłę. Nie wszystko można kupić. W Łęcznej nie będzie pełnego stadionu. Nikt o tym nie marzył po spadku stąd też zamknięta trybuna C. Górnik to mały, kameralny klub. Dzieciaki w Łęcznej kopią piłkę w zielonych strojach a nawet babcie wiedzą kiedy jest mecz i z kim Górnik gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez głupotę i zawiść wielu ludzi spuszczono Górnika z ekstraklasy i dlatego wielu normalnych kibiców przez szereg lat nie bedzie miało okazji obejrzenia futbolu na najwyższym w kraju poziomie. Ale patologia cieszy się i zachwyca miernotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wyjazdy nie jeździłem (z górnika nawet za najlepszych lat jeździła garstka która i tak potrafiła cały mecz cicho siedzieć). Tak na marginesie ten doping w Łęcznej też szału nie ma a w hierarchii kibicowskiej jest daleko nawet za klubami z 2 ligi. Takie fakty. I żeby było jasne też uważam że górnik powinien grać w Łęcznej ale w obliczu zeszłorocznych kłopotów postanowiono szukać różnych rozwiązań niekoniecznie logicznych. Rolą kibica jest wspieranie drużyny i zawodników na dobre i złe czasy. Bojkot to oznaka słabości. Trzeba było bojkotować nie mecze a zarząd Enei! Było pojechać na jakiś bliski wyjazd dużą grupą i pokazać że jesteście a Wy co zrobiliście???? Tylko frajerzy tak robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice z lewakami nie rozmawiajcie to nic nie da Gornik jest z Łęcznej i poco wdawać sie z nimi w rozmowę nie obrazajmy zwierząt Szkoda czasu Motor Górnik Chemianka trzymac sie razem czas pokaze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że Ty nie wiesz co robią frajerzy skoro piszesz o tym w takim kontekście. Kim Ty jesteś, że piszesz co powinniśmy zrobić? G.... wiesz co myśleli o tym piłkarze, pan Szlaga i cała piłkarska Polska. Krytykujesz doping i wyjazdy samemu nic nie dając od siebie? Chłopie strzelasz sobie w kolano. Tym bardziej że piłkarzom brakowało tego dopingu. Ale skoro uważasz że doping był denny to skąd pomysł że złe czasy Górnika to wina bojkotu? Ale oczywiście masz prawo do swojego zdania, któro świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Ale przecież to internet. Anonimowość gwarantowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój obszczymurkom co w necie piszą że bojkot zły,kibice źli itd.W cztery oczy żaden nie powie bo się boi a ze Internet bo chroni to odwaga 100%.Żałosne.Górnik tylko w Łęcznej a internetowe lamusy przed kompa i lamentowac:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia cieszy się miernotą? Rzeczywiście. Podobno w tamtym sezonie komuś podobało się że Górnik gra w Lublinie na 15to tysięcznej arenie dla garstki kolorowych ludzi którym podobała się żenująca cisza na trybunach i próba miernego dopingu. Podobno fanatycy areny tęsknią za ekstraklasowym Górnikiem na arenie, któremu miernie tam szło przez co spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej. Jednym słowem miernota. A jak chcesz oglądać ekstraklasę to idź do pracy, zarób i zainwestuj w nc+. Ewentualnie zacznij jeździć na inne stadiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto czytać ze zrozumieniem. Jeszcze raz w takim razie: moim zdaniem Górnik powinien grac w Łęcznej! Rola piłkarza jest jak najlepsze granie a rola kibica kibicowanie a nie śmieszne bojkotowanie. Czy przez bojkot spadliśmy? Chyba nie ale z pewnością się przyczynił. Wiem, że prawda boli a ona jest taka, że przez rok nic nie daliście klubowi i piłkarzom. Czasami warto się przyznać do błędu... Nie krytykuję dopingu tylko wyrażam nie tylko swoje zdanie (chyba sami widzicie, że mogłoby byc lepiej). Pragnę nadmienić, że "głośnych kibiców" jest dużo dużo mniej niż całej reszty więc trochę szacunku dla innych. I zrozumcie, że na arenę z Łęcznej i nie tylko też przyjeżdżali i byli z klubem. Co daje klubowi? Dosyć regularne kupowanie biletów i kibicowanie nie tylko w ex. Ps. na Bytowi byłem. rzeczywiście dużo młodych chłopaków ale czy to odpali? Czy na 1 ligę starczy?Oby! Pozdrowienia dla wszystkich co dobrze życzą klubowi GŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz piszesz że kibicujesz a raz że nie było dopingu przez bojkot? To jako kibic jak wypełniałeś tą swoją rolę? Nie byłeś przez przypadek tylko zwykłym widzem? Czemu na arenie w takim razie panowała grobowa atmosfera?Głośnych kibiców dużo mniej? Od kogo? Uważasz że tylko głośni kibice chcieli powrotu Górnika do Łęcznej? Warto przyznać się do błędu? Zgadzam się. Pan Kapelko nie dał rady tego zrobić ale stąd też powrót Górnika po jednym sezonie do Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...