Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna czeka na terminarz, Krystian Wójcik uratował remis

Utworzony przez Gość, 14 lipca 2009 o 14:39
Pan redaktor znowu wprowadza opinię publiczną w błąd. Popisuje się brakiem wiedzy i przepisów prawa.Podaje terminy składania wniosków, terminy podejmowania decyzji ustawy , która wejdzie w życie dopiero od 01 sierpnia 2009 r. Na chwilę obecną czyli dzień opublikowania artykułu obowiązuje ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych z 1997 r.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgodzam sie z przedmówcą to kompromitacja dla gazety aby taki specjalista redaktor od spraw sportowych nie znał podtsaw organizacji imprez masowych, meczów piłki nożnej. Nowelizacja ustawy o bezpieczenstwie imprez masowych z marca 2009 r. bedzie obowiązywać od 1 sierpnia 2009 r. Do tego dnia obowiązuje ustawa z 1997 r. o bezpieczenstwie imprez masowych w związku z tym termin dla uzyskania opinii z Policji wynosi nie później 14 dni od złożenia wniosku. Natomiast termin złozenia wniosku do organu wydającego zezwolenie wynosi 14 dni przed imprezą masową czyli razem 28 dni a nie 30. Termin 30 dniowy wprowadza nowa ustawa w 1 sierpnia 2009 r. Podobnie z wydaniem decyzji na przeprowadzenie imprezy masowej przez organ uprawniony termin wynosi 7 dni od złożenia wniosku przez organizatora. Od sierpnia 2009 termin dla organu wydającego zezwolenie wynosinie później niż 7 dni przed imprezą masową. Jest to istotna różnica, której nie zauważa redaktor. Gratuluję przedmówcy za wnikliwe cztanie artykułu. A redaktorowi współczuję popełnienia błędu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panowie czepiacie się szczegółów. Ważne,że przedstawiono podtsawowy problem jakim jest niekompetencja działaczy z PZPN, którzy lekceważą przepisów prawa i Kluby piłkarskie z których sie utrzymują. BRAWO OGÓREK.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: