Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna jutro o 18 gra z Lechią na Arenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2016 o 14:15 Powrót do artykułu
Powodzenia z biletami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech juz spadna z tej ligi to bedzie koniec tematy gry na arenie
0
Fajny z ciebie kibic , jak życzysz ukochanej drużynie spadku. Wiem,że dla kibiców z Łęcznej granie Górnika w Lublinie to problem ,bo można się zgubić w dużym mieście.
0
Prawdziwi kibice z Lublina pokaza lysoniom z Lecznej jak sie kibicuje! Mecze tylko na arenie lublin!
0
Ciekawe czy Dziennik dostał jakiś odgórny nakaz pisania o tej grze Górnika na Arenie czy coś innego. Za każdym razem musi być to podkreślone itp. Chyba ten cały Beczek dostał telefon od Żuka z instrukcjami.
0
Już nie róbcie z Lublina metropolii że się ktoś zgubi jakie miasto taki sport, skoro takie duże to czemu do tej pory nie mieliście ekstraklasy i nad zalewem wypoczywać a nie nad pojezierzem Łęczyńsko Włodawskim ,Janusze
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prawdziwi kibice z Lublina pokaza lysoniom z Lecznej jak sie kibicuje! Mecze tylko na arenie lublin!
A na wyjazdy bedziecie jezdzic?
0
Będziemy jeździć taką garstką , jak wy i będziemy robić takie same oprawy , żeby kibice w całej Polsce mieli bekę z Łęcznej.
0
Będziemy jeździć taką garstką , jak wy i będziemy robić takie same oprawy , żeby kibice w całej Polsce mieli bekę z Łęcznej.
0
HHHaa smieszny maly człowieczku z zapizialego Lublina ty nie widziales dużego miasta. Lublin i duże miasto ale ubaw!!!
0
Nie ma klubu piłkarskiego, który gra w wyższej lidze niż III i jest sponsorowany tylko przez miasto i jakieś średnie firmy. A jak wiadomo, Lublin to prawie najbiedniejsze miasto wojewódzkie. Oby nie, ale czarno widzę przyszłość Górnika. Motor niech gra tam, gdzie gra.
0
Wiecie ,że jutro bedzie brdzo duża frekfencja ...............................na Eurosporcie o 18 ,
0
wiecie o wiele ciekawiej zapowiada się teraz 3 liga ,bo jest o co walczyc ,niż extrakasa z Łęczna Lublin ,walka o nic ,bo na nic ich nie stać i tak od lat być aby być ani do przodu i robić wszystko żeby nie do tylu
0
Do napinaczy internetowych i łamistrajkòw,bo mało biletòw się sprzedało ,ledwo tysiàc z vipami.Kupujta bilety bo jutro będziecie pod stadionem jak na patelni.
0
Spokojnie ,ludzie sobie poradzą z zakupem biletów. A tobie życzę miłego oglądania na Eurosporcie , tylko nie zapomnij chipsów kupić.
0
Tutaj nie chodzi o to czy Górnik zagra w Lublinie po prostu sprawdza sie to co kiedyś powiedział mi działacz piłkarski ,kiedy go wiozłem , 1 stadion przy kresowej juz dawno sprzedany bedzie centrum handlowe tylko czekaja na sprzyjajace warunki, Górnik łeczna bedzie połączony z Motorem i to powoli sie zbiża . pierwszy sygnał był taki ,że Lublinianke wygonili z Areny bo kolidowały terminy meczów, boja na obecna chwile cos kombinowac z Motorem bo duży sprzeciw, ale zwrócie uwage nic o Motorze zero informacji zero transferów umożliwiających realna walke o lige, Motor w tym sezonie zostanie zgnojony ,doprowadzone zostanie do tego ,że wszyscy będą za połączeniem klubów. Zeby moje słowa w g.....................wno sie zamieniło. ale....................
0
Lechia trenowała dziś na boisku Budowlanych na Balladyny
0
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Górniczek gra !!!
0
ja jutro planuje kupić bilety, przed samym meczem. w *** mam ten protest.
0
Chciałem napisać doopie
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: