Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna jutro o 18 gra z Lechią na Arenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2016 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Powodzenia z biletami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech juz spadna z tej ligi to bedzie koniec tematy gry na arenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny z ciebie kibic , jak życzysz ukochanej drużynie spadku. Wiem,że dla kibiców z Łęcznej granie Górnika w Lublinie to problem ,bo można się zgubić w dużym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi kibice z Lublina pokaza lysoniom z Lecznej jak sie kibicuje! Mecze tylko na arenie lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Dziennik dostał jakiś odgórny nakaz pisania o tej grze Górnika na Arenie czy coś innego. Za każdym razem musi być to podkreślone itp. Chyba ten cały Beczek dostał telefon od Żuka z instrukcjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie róbcie z Lublina metropolii że się ktoś zgubi jakie miasto taki sport, skoro takie duże to czemu do tej pory nie mieliście ekstraklasy i nad zalewem wypoczywać a nie nad pojezierzem Łęczyńsko Włodawskim ,Janusze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prawdziwi kibice z Lublina pokaza lysoniom z Lecznej jak sie kibicuje! Mecze tylko na arenie lublin!
A na wyjazdy bedziecie jezdzic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy jeździć taką garstką , jak wy i będziemy robić takie same oprawy , żeby kibice w całej Polsce mieli bekę z Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy jeździć taką garstką , jak wy i będziemy robić takie same oprawy , żeby kibice w całej Polsce mieli bekę z Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HHHaa smieszny maly człowieczku z zapizialego Lublina ty nie widziales dużego miasta. Lublin i duże miasto ale ubaw!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma klubu piłkarskiego, który gra w wyższej lidze niż III i jest sponsorowany tylko przez miasto i jakieś średnie firmy. A jak wiadomo, Lublin to prawie najbiedniejsze miasto wojewódzkie. Oby nie, ale czarno widzę przyszłość Górnika. Motor niech gra tam, gdzie gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie ,że jutro bedzie brdzo duża frekfencja ...............................na Eurosporcie o 18 ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie o wiele ciekawiej zapowiada się teraz 3 liga ,bo jest o co walczyc ,niż extrakasa z Łęczna Lublin ,walka o nic ,bo na nic ich nie stać i tak od lat być aby być ani do przodu i robić wszystko żeby nie do tylu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do napinaczy internetowych i łamistrajkòw,bo mało biletòw się sprzedało ,ledwo tysiàc z vipami.Kupujta bilety bo jutro będziecie pod stadionem jak na patelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie ,ludzie sobie poradzą z zakupem biletów. A tobie życzę miłego oglądania na Eurosporcie , tylko nie zapomnij chipsów kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj nie chodzi o to czy Górnik zagra w Lublinie po prostu sprawdza sie to co kiedyś powiedział mi działacz piłkarski ,kiedy go wiozłem , 1 stadion przy kresowej juz dawno sprzedany bedzie centrum handlowe tylko czekaja na sprzyjajace warunki, Górnik łeczna bedzie połączony z Motorem i to powoli sie zbiża . pierwszy sygnał był taki ,że Lublinianke wygonili z Areny bo kolidowały terminy meczów, boja na obecna chwile cos kombinowac z Motorem bo duży sprzeciw, ale zwrócie uwage nic o Motorze zero informacji zero transferów umożliwiających realna walke o lige, Motor w tym sezonie zostanie zgnojony ,doprowadzone zostanie do tego ,że wszyscy będą za połączeniem klubów. Zeby moje słowa w g.....................wno sie zamieniło. ale....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lechia trenowała dziś na boisku Budowlanych na Balladyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Górniczek gra !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jutro planuje kupić bilety, przed samym meczem. w *** mam ten protest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem napisać doopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...