Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna - Korona Kielce 4:0. Grzegorz Bonin show

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 września 2016 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Gratulacje! Tak trzymać......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIKTORIA!!! Jest pewność siebie jest zwycięstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bez kibiców wygrywają brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko won Matejakowa won sprzedali Łęczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stać zrobić zdjęcia z meczu? Cóż za żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Foto ze Stadionu Łęcznej, Gdzie ta kasa od Pana Żuka , Ściemniacze, czemu jeszcze nie wpadło ABW ,CBA , przekręt, i gdzie te 1000tyś kibiców , a ten Janusz który jest opłacony do oprawy to powinien w łeb zarobić, SKRZYDLATE ŚWINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłkarze i tak wolą grać w Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik musi wrócić do Łęcznej. Cieszy nas wynik tego meczu i gra Górnika w ostatnich spotkaniach ale miejsce Górnika jest w Łęcznej. Na arenie niech grają ci nieudacznicy zwani motorem albo niech miasto ściągnie tam Avię Świdnik lub LKS wierzchowiska. Te zespoły są ostatni też na fali i są godni tej lubelskiej areny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Bogu że Górnik gra w Lublinie i dwa wspaniałe mecze Górnik -Legia ,Górnik -Korona ,wielu piłkarzy coraz lepiej czuje się na stadionie Arena -Lublin. w Lublinie bardziej zawodnicy są doceniani -niskie ukłony panu Żukowi i Kapelce Marszałkowi -błagam nie ulegajcie presji 200 kibiców w Łęcznej czy złej sławie nielicznym kibicom Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że grają w Lublinie to zasługa byłego trenera Szatałowa,dyr sportowego gks za bezmyślne sprowadzanie zawodnikw,bez żadnej kontroli.Klub został zadłużony,a p. prezes pozwalał na te chocki klocki.I tak to gks wylądował w L UBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego brak info o frekwencji. 740 widziw jak na Arenie wstyd dla POlitykierow z Lokiitka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu świetny mecz , piękny stadion . Może to i lepiej że tam grają dojechać nie ma problemu . Myślę że powrotu już nie będzie . Drużyna jest w stanie być w 1 ósemce . Największy brak kibicowania , mało ludzi , 2ipół tys jak na Lublin to klęska .Trzeba dojść do ugody .Jest puszczana melodia jak przed laty . Aż miło . Myślę że doczekam 5 razy więcej kibiców i ogłuszającego dopingu . Młodzi powinni dojść dougody bo ja już po 6dzieśiątce , ale wiem że zgoda buduje . Trzeba to jak najszybciej zakończyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko sprzedawczyk won Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem świetny mecz a tak na marginesie pozdrawiamy piękna koleżankę hostessa z meczu blondynka kręcone włosy z agencji walki o życie bodajże piękna ale szczególnie bardzo miła. Z zaangazowaniem wytłumaczyła na czym kampania polega a nie olała o poszła dalej. Pozdrawiamy Artur i Tomasz ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahha chłopaki w Łęcznej się spinają żeby Górnik wrócił do ich "miasta". A jak chcą zebrać swoją niunię do kina to nie mają skrupułów żeby pojechać do galerii do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile było osób nie mogę się doczytać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda drużyny bo w Łęcznej byłoby murowane utrzymanie a tak tylko wstyd na całą Polskę.Garstka niedowartosciowanych paniczy z miasta delektuje się jak sami piszą klubem z tak dla nich wiesniackiej Łęcznej.Większej parodii w polskiej piłce klubowej nie widziałem.A dla drużyny gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanley napisał:
Byłem na meczu świetny mecz , piękny stadion . Może to i lepiej że tam grają dojechać nie ma problemu . Myślę że powrotu już nie będzie . Drużyna jest w stanie być w 1 ósemce . Największy brak kibicowania , mało ludzi , 2ipół tys jak na Lublin to klęska .Trzeba dojść do ugody .Jest puszczana melodia jak przed laty . Aż miło . Myślę że doczekam 5 razy więcej kibiców i ogłuszającego dopingu . Młodzi powinni dojść dougody bo ja już po 6dzieśiątce , ale wiem że zgoda buduje . Trzeba to jak najszybciej zakończyć .
No bo do Łęcznej to taka pokrętna droga, że bez nawigacji to ani rusz. Nie wydziwiajcie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Hahahha chłopaki w Łęcznej się spinają żeby Górnik wrócił do ich "miasta". A jak chcą zebrać swoją niunię do kina to nie mają skrupułów żeby pojechać do galerii do Lublina.
te lubelak ze wsi. Myślisz że wpisanie takiego nicku sprawi że ktoś uwierzy że jesteś z Lublina ? Kompleksy lecz dalej przed monitorem. To gdzie grać powinien Górnik jest w jego NAZWIE ! Więc to wg Ciebie "miasto" jest miastem gdzie Górnik powstawł, awansował z najniższych lig do ekstraklasy. Kobice byli z nim na dobre i na złe. Gdy grali w 3 lidze karnie też było więcej kibiców niż na aranie. A to gdzie ludzie chcą spędzać wolny czas to ich sprawa. Jedni jadą wydać pieniądze do miasta galeri i galerianek a inni jadą nad pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie pokchwalić się kulturą wyłącznie fizyczną. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...