Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna na razie awansu nie obiecuje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 czerwca 2017 r. o 21:15 Powrót do artykułu
Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu źemada?? lubelska rzeczywistość.. mała kasa, zobaczymy czy na wychowankach utrzymają się..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ładu nie ma składu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lublin już nie chce gwiazdeczek typu Kasperkiewicz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha nie będzie Lublin płacił na gwiazdki płacił co sobie nawet w Grudziądzu nie radziły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasperkiewicz tylko 20 meczów w 1 lidze i zero goli, słabo jak na pomocnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast brać Jedrycha za darmo z Siedlec na Środek obrony to dalej z pitrym będą czarować do tego kulawym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bozic z Wisły Płock poszedł do Miedzi, Midzierski za darmo do wzięcia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrona w 1 lidze Midzierski Bozic Jedrych to by była bajka, ale takie rzeczy nie w Łęcznej nie z tymi patalachami co tylko czekają aż coś menego jeden czy drugi coś podrzuci i da datek do kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpaka ściągnąć z powrotem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość komentarzy to chyba wzburzeni lublinianie piszą, którzy stracili rozrywkę w mieście. Jak mi was wszystkich szkoda he he he. Barany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan to napisz coś konkretnego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem wieloletnim kto kibicem górnika z krasnegostawu, który nie dał się omamić bajkom kapelki i Żuka słynnych bajkopisarzy mam daleko w *** za zmarnowana ekstraklase. jestem napisze szczerze zaniepokojony tym co dzieje się w gorniku żadnych konkretów żadnych konsekwencji za spadek, moim zdaniem będzie walka o środek tabeli i spokojne granie na luzie bez widma spadku. ale jeździć do Łęcznej razem z dziećmi i znajomymi będę! górnik tylko w Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu po 3 latach Górnik będzie się mógł bić realnie o pierwszą '8'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrali nam Górnika, teraz my robimy protest zobaczymy jaka będzie frekwencja w Łęcznej bez nas kibiców z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smuda powinien odejść!!!! Za dużo mniejsze pieniądze był do wzięcia Mandrysz i Nowak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz " kibice" z Łęcznej sami chodzą na mecze. Ja z kumplami z Lublina robimy bojkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lublina drobnomieszczaństwo nie będzie robić bojkotu tylko zostanie w domu i będzie w tv Legie oglądać ale jak za 5 lat Górnik wróci na salony to z jeziorami na brodzie będziecie gonili na podmiejski żeby się nie spóźnić do Łęcznej po autografy piłkarzy legi Legii czy Lecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie bojkotujcie i zbobywajcie kolejne poziomy w maincrafcie na konsoli w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik to najlepszy zespół na Lubelszczyźnie. Kocham go z całego serca, bardziej niż swoją żonę i kochankę. Niestety w I lidze utkną na wiele lat, stwierdzam to bardzo obiektywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...