Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna z licencją na grę w ekstraklasie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2017 r. o 20:56 Powrót do artykułu
Gdzie jesteście napinacze że niby kapelko ma się zabrać do pracy??? Krytykować to pierwsi a docenić cicho sza. Jakie to Polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przedmówcy, Kapelko nic w tej sprawie nie zrobił, a i na Stronie PZPN piszę że dostali licencje w Łęcznej ja tak rozomuje, więc tu zadziałało inne produkty, nowi włodarze od czerwca bo Cowboj z Białegostoku do Łęcznej nie chce wracać z drużyną bo wie że życia nie będzie miał na meczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jestem według życzenia . Górnik mocny w 1 lidze i tyle . Szkoda kasy pchać w Lublin a biedny górnik dołowy nic z tego nie ma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro dostali licencję to na grę na arenie bo stadion w Łęcznej nie spełnia wymogów. Tak było na ten sezon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro idziemy kto morze na stadion Arena Lublin wspierać jedynej drużyny w regionie na tym poziomie .Szkoda mi Motoru że z KSZO tylko remis oglądałem w tv Lublin ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Docenic Kapelko hahahahahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdanko, dwa razy więcej, albo zgłosimy się do Deutsche Bahn. Koniec patriotyzmu. Geld Matters.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny rekord frekwencji się szykuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO OZNACZA ŻE GRAJĄ W ŁĘCZNEJ ? MOŻE CZAS SKOŃCZYĆ EKSPERYMENT Z LUBLINEM , DOŚĆ POŚMIEWISKA PRZED CAŁĄ POLSKĄ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czy ta licencja się do czegoś przyda? Jeśli papier miękki to może tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy będą grac w lecznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki Kapelko będzie prezesem Górnika tak ten nie wróci do Łęcznej. Miejmy nadzieję, że jego koniec jest bliski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być ignorantem aby nie wiedzieć że takie dokumenty są niezbędne.. Licencja dot. wyłącznie Areny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sympatyk regionu napisał:
Jutro idziemy kto morze na stadion Arena Lublin wspierać jedynej drużyny w regionie na tym   poziomie .Szkoda mi Motoru że z KSZO tylko remis oglądałem  w tv Lublin ,
 a potem pojdziemy do apteki (głos w tle - Sebaa.. do ksiegarni..) kupimy se książkę tako co w niej tłumaczo jak pisać słowo "może" (głos w tle - Seba - to się słownik nazywa) i bedziemy się edukować coby zaliczyć III klase gimnazjóm łohohoh i będziem pisać komentarze o Motorku już bespłendnie ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dokument nie nic wspólnego ze stadionem!!!! Chodziło tylko o deklaracje Bogdanki o kontynuację sponsoringu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zdajesz sobie sprawę, że we wniosku trzeba też zgłosić na którym się będzie występowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...