Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna zmierzy się z Legią Warszawa. Debiut Franciszka Smudy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Hej Legia gol!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie bolesny debiut dla smudy..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Artura Kapelko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech czyni cuda może 6-0 się nie uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Franciszku jesteśmy za Panem możesię uda utrzymanie Górnika Ł,wówczas moze pan isc na Eme......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście cały dół tabeli wygrywa co przyspieszy spadek kapelkotworu do 1 ligi i skończą się lamenty tak zwanych"kibiców regionu"i innych ziomali z Wlkp.buahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chopczyki z Łęcznej będą się cieszyli z porażki Górnika i to PRAWIE KIBICE ,którzy w sercu mają w buzi ?Górnika .Smutne to że ja nie mam obiadu to i Ty też ,tacy psełdo kibice mieszkają w Łęcznej ,którzy że życzą drużynie z regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibicu regionu jakoś nie widziałem cię na żadnym meczu w 3 lidze ani na wyjeździe,zatem zamilcz i się nie osmieszaj.Zmień Nick na kibic sukcesu lub kibic ekstraklasy.Pojęcia typu tradycja,honor i godność znane są Ci pewnie tylko w słowniku poprawnej polszczyzny.Kibicuj"regionowi"dalej,zostało Ci już kilka meczy na estadio arena a potem szukaj nowej miłości klubowej.Może Legia?Co prawda nie z regionu lubelskiego ale dla Ciebie to pewnie bez różnicy bycie kibicem regionu lubelskiego lub mazowieckiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibicu/ internetowy nie rozumiesz co to znaczy kibic regionu nie mazowsza nie  podkarpacia czy innych regionów intersuje mnie region Lubelski ja k np Podlasie BP czy    Wisła Puławy   Avia   Hetman Motorek,  Lublinianka czy Łada Biłgoraj czyli interesuje mnie teren rejestracji L L LA LB LKLP Lch  itd ,A najgłośniej kibicuje najlepszej drużynie ,która zwie się Górnik Ł czy Górnik Lubelski.Widzę szanowny internauto adwersarzu że do Ciebie nie dociera że można być takim patriotą lokalnym ,gdzie najpierw kupuje produkty regionalne jak .makarony Lubela .,SeryRadzyń czy inne miasta Perłe ,Cisowainke mleko kefiry Krasnystaw paluszki Tylko Lubela   czy  inne   produkty.Życzę Tobie i drużynom Lubelskim wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bozego Narodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieszanowanie czyjejś tożsamości oraz historii nazywasz patriotyzmem? W takim razie gratuluję Ci poprawnej definicji patriotyzmu.Człowieku co Ty możesz mi pisać o takich sprawach,kiedy znajomi społecznie budowali nasz stadion lub kiedy sam grałem w Gorniku(co prawda nie w pierwszej druzynie),pytam gdzie wtedy byłeś,w Świdniku,Zamościu czy innym Krasniku?To że obecnie mamy taki zarząd w klubie i nastały czasy występów na arenie nie uprawnia Cię do szargania naszej historii.A popierając ten chory pomysł przenosin to właśnie robisz.Po drugie jeśli ktoś jest kibicem wszystkich to tak naprawdę jest kibicem nikogo.Zresztą sam jeśli jesteś bystry powinieneś dostrzec te kłamstwa typu nowi wspaniali sponsorzy i tłumy na trybunach,a co jest każdy widzi.Uprzradzam ze nie będę mu odpisywal bo wg mnie jeśli ktoś wie co to jest przywiązanie do danej drużyny i jej historii i tradycji to nie wymaga to dyskusji.Ty natomiast jak mniemam jesteś taki bardziej nowoczesny,to tu to tam,gdzie net sukces tam idę,gdzie porażka uciekam. Żegnam Kibicu Regionu trzymaj kciuki za wszystkich i bądź co weekend na każdym stadionie w wymienionych przez Ciebie miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legia Warszawa - Górnik Łęczna ten meczyk w świetnej jakości obejrzycie na stronce: streamsportowy.pl/10e65ced
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legia Warszawa - Górnik Łęczna ten meczyk w świetnej jakości obejrzycie na stronce: streamsportowy.pl/10e65ced
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...