Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik – Stal 3:4. Szalona końcówka w Łęcznej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2017 r. o 23:15 Powrót do artykułu
Brawo bramkarz GKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za rok, Górnik w II lidze na stadionie w Szarowoli ! Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście kibole górnika w Łęcznej choćby w 4 lidze, to będziecie mieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te  tłumy w Łęczej ledwie 2 tys widzów i tu jest prawda jak  Amika grała we Wronkach czy Dyskobolia bez   Poznania  a za rok będzie taka publika w Niecieczy.I proszę zapytać co w takiej Łecznej robić po meczu mecz  20 45  izakńczył się prawieo o 23 nim zajedziesz do Lublina czy Chełam to prawie 24 .Jeżeli chodzi o mecz bramkarz  Serek zawalił 2bramki obrona słabiutka na  plus Suchanek Szycz  czy ambitny Szerszeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej emocje przypominały mecz a nie festyn ;-) Widać, że ludzie zadowoleni, bo w końcu mogą podrzeć gardło z ekipą dla której ten klub coś znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda komentować!Dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duma Łęcznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszki a Wy myślicie że na arenie byłoby więcej ludzi? Nie wierzę w to. A bez promocji z zeszłego sezonu typu "kup 1 bilet a dostaniesz 2" to nie wiem czy 200 osób by przyszło bić rekord ciszy na trybunach. Troche czasu minie zanim Velo postawi ten klub na nogi po rządach Kapelki. 7 baniek trzeba spłacić. Trochę czasu musi minąć żeby Ci młodzi piłkarze zgrali się ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ekstraklasie to Górnik może zapomnieć na długie lata. Jest również opcja że mogą zawitać do II ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przegraliśmy po fatalnych błędach i to kogo Serka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno to w Lublinie mają... w III lidze od 6 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Górnik może się spotkać z Motorem w w III lidze ? Nie jestem kibolem ani jednego ani tego drugiego. Ale Łęczna rzeczywiście może powrócić na Arenę lublinie już niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta wielka frekwencja, której niby nie było w Lublinie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duma mieć taaaakich kibiców którym nie zależy na awansie sportowym!!! Wstyd i hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem ten mecz na Polsacie. Jak pokazali tę prowincjonalną "żyletę" To może ze 200 osób...hmmm albo może nawet mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki naprawdę nie są ważne, to jest sprawa drugo-trzeciorzędna. Najważniejsze jest to, że Górnik powrócił do Łęcznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie trenerze Kafarski. Proszę posłuchać i mieć na uwadze zdanie wiernych, prawdziwych kibiców. Lepsza C Klasa niż Ekstraklasa - tak mówimy od ponad roku i także apelujemy do Pana, by zrobił pan co trzeba, by nasze marzenie się spełniło. WGW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuje piłkarzy Górnika i trenerów oraz Velko ,ale krzykaczy tz Żyleta 2oo osób tyle co na moim weselu .Jak ja mam rozumieć kiboli nie ważne wyniki tylko granie w Łęcznej ,a ja myslałem że kibicom zależy na jakości  swojej drużyny a nie tylko stroje koszulki zielone biegajace bez wyników ,????.Jeżeli chodzi o zadłużenia to w dużym stopniu zasługa Smudy ,chciał takich zawodników to prezes otwierał kase ???????,czyli prawdopodobnie w dużym stopniu to zasługa Smudy jeżeli chodzi o finanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie kibice tylko frajerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale oni nie grali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...