Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grała lubelska okręgówka. Sprawdź wynik swojego zespołu

Utworzony przez Expostr, 17 października 2010 r. o 10:07
MKS nie wypowiadaj sie prosze Cię,jestem z Ryk ale proszę Cię,robisz siare,choć wątpie w to że jesteś z Ryk..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami się gubicie w tych wypowiedziach,,,,jeden z ryk pisze ze typek 40 lat zwykły kibic,to wytłumaczcie zwykłym kibicom od was że barw się pilnuje jak jedzie się na wrogi teren....byłem widziałem,żalicie się jak małe dzieci skoro was było 15(smiech) a nas podeszło 20 to było walczyć a nie patrzec sie jak szpak w pizde ;P no jestescie lepsi w koncu tak mówicie.... własnie to nas rózni ze my nie bijemy bezbronnych a szalik był za wstęp na stadion... to nie NAPINKA TO SPROSTOWANIE DLA NIEKTÓRYCH FANTASTÓW!!!!do zobaczyska w sobote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie komentarze po derbach??? uuu ale bencki były w Dęblinie....na początku jak na cwaniaka z ryk wlecieli hehe po całym stadionie się przeszli a potem płacz i teksty dzwonce po policje hahahahahahhhaaa 2 flagi i 3|4 szaliki mówi wam to cos??dobrze mieliscie ryje obite-pzdr dla waszych kumpli co spier***ili z trybuny buhahaha własnie tyle znaczycie...a i najlepsze jak wszyscy od was byli przed autobusem od nas 2 podbiega i się zamykacie a jeden małolat od was to wyjebał lote a tak się spinaliscie ehehh ku*** bedzie ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...