Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

granica terespol - dyskusje

Utworzony przez krem śmietankowy, 4 czerwca 2010 r. o 18:49
ostatnio wydziałem na treningu dwóch białorusinów;) czy będą grać w meczach, bo jakoś ich nie widzę? widzę że granica terespol ostatnio mocno się wzmacnia;) już jest tyle nowych twarzy w drużynie że nie mogę się połapać. ci nowi którzy są od tego sezonu też dobrze grają, może jeśli jeszcze będą grać ci białorusini których widziałem na treningu (bardzo dobrze według mnie się prezentują) to powalczymy może nawet o 4 ligę w następnym sezonie? byłoby super:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakas aktualizowana strona Granicy? Chciałbym zobaczyć kto został ze starej ekipy, co się zmieniło w klubie. Kopałem kiedys dla Was:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest aktualizowana codziennie stronka : www.granicaterespol.futbolowo.pl właśnie organizujemy wyjazdy na ostatnie mecze - jedziemy razem z drużyną na trudne mecze o awans do okręgówki. zapraszam wszystkich! jeszcze nie ustaliliśmy o której godzinie wyjeżdżamy, jak coś dam znać, bo zależy nam aby na te trudne wyjazdy pojechało jak najwięcej naszych kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak jest aktualizowana codziennie stronka : www.granicaterespol.futbolowo.pl właśnie organizujemy wyjazdy na ostatnie mecze - jedziemy razem z drużyną na trudne mecze o awans do okręgówki. zapraszam wszystkich! jeszcze nie ustaliliśmy o której godzinie wyjeżdżamy, jak coś dam znać, bo zależy nam aby na te trudne wyjazdy pojechało jak najwięcej naszych kibiców
Teraz trzeba postawić kropkę nad i- i od jesieni grać o IV ligę dla Terespola ! Zastanówmy się kogo wybrać do RADY MIASTA i na BURMISTRZA żeby zdecydowanie bardziej wspierali KP GRANICĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Teraz trzeba postawić kropkę nad i- i od jesieni grać o IV ligę dla Terespola ! Zastanówmy się kogo wybrać do RADY MIASTA i na BURMISTRZA żeby zdecydowanie bardziej wspierali KP GRANICĘ !!!
GRATLACJE Z OKAZJI AWANSU - GRANICA do IV LIGI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Teraz trzeba postawić kropkę nad i- i od jesieni grać o IV ligę dla Terespola ! Zastanówmy się kogo wybrać do RADY MIASTA i na BURMISTRZA żeby zdecydowanie bardziej wspierali KP GRANICĘ !!!
Nie dadzą rady - w Terespolu nie ma klimatu dla piłki nożnej. Popatrzcie na "stadion" - era PRL -u gierkowskiego !!! na wilu wsiach jest o niebo lepiej.Panowie z Zarządu - mniej mówić a więcej robić. Burmistrza i radnych niedługo można zmienić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirosław furmanek, nasz najlepszy strzelec i podstawa drużyny podobno odchodzi z klubu... i kto ma teraz strzelać bramki? jak mamy walczyć o czwartą ligę nie mając dobrych napastników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...