Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzegorz Bronowicki podpisał kontrakt z Górnikiem Łęczna!

Utworzony przez luter, 17 lipca 2009 r. o 07:26
JA pierdziu... taki talent. JAk sobie przypomnę jak woził Portugalczyków w Chorzowie to aż żal serce ściska.. Nie mam nic do Gornika ale ten chlopak powinien grac gdzie indziej. Co sie stalo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luter napisał:
JA pierdziu... taki talent. JAk sobie przypomnę jak woził Portugalczyków w Chorzowie to aż żal serce ściska.. Nie mam nic do Gornika ale ten chlopak powinien grac gdzie indziej. Co sie stalo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troszkę lat przybyło od tamtej pory.Talent to się ma jak ma się 16-18 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu skoncz juz tankowac i wez sie w garsc a znow bedziesz gral u Leo. Alkohol nie jest dla ciebie wez sie w garsc powrot do Lecznej dobrze ci zrobi. Zycze ci powrotu do kadry tylko odstaw ta flaszke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki chcieli zwojować świat i nic nie dokonali. Pozostaje tylko emerytura w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...