Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzegorz Bronowicki podpisał kontrakt z Górnikiem Łęczna!

Utworzony przez luter, 17 lipca 2009 o 07:26
JA pierdziu... taki talent. JAk sobie przypomnę jak woził Portugalczyków w Chorzowie to aż żal serce ściska.. Nie mam nic do Gornika ale ten chlopak powinien grac gdzie indziej. Co sie stalo???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
luter napisał:
JA pierdziu... taki talent. JAk sobie przypomnę jak woził Portugalczyków w Chorzowie to aż żal serce ściska.. Nie mam nic do Gornika ale ten chlopak powinien grac gdzie indziej. Co sie stalo???
0
Troszkę lat przybyło od tamtej pory.Talent to się ma jak ma się 16-18 lat.
0
Grzesiu skoncz juz tankowac i wez sie w garsc a znow bedziesz gral u Leo. Alkohol nie jest dla ciebie wez sie w garsc powrot do Lecznej dobrze ci zrobi. Zycze ci powrotu do kadry tylko odstaw ta flaszke
0
Chłopaki chcieli zwojować świat i nic nie dokonali. Pozostaje tylko emerytura w Łęcznej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: