Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzegorz Skwara wrócił do Łęcznej

Utworzony przez eero, 11 sierpnia 2008 r. o 14:26
No i co z tego skoro w dzisiejszej gazecie widze dwie pełne strony o bezbramkowym remisie Motoru i poł strony o zwycięstwie Górnika. Wam sie ludzie w głowach cos poprzestawiało jak przy 0-0 można mówić o przerwaniu złej passy. Myślę ze przez te 4 kolejki każdy dostrzegł nute beznadziejności w grze Motoru a mimo to na siłe redaktorzy piszą pierdoły żeby zapełnić byle syfem 2 strony. Zamiast o meczu Górnika z Flotą przeczytałem pół strony(ze zdjęciem) o tym jak grzegorz skwara wrócił do Łęcznej. Do cholery - co to ma być. Jak w takim układzie można pisać tyle o drużynie z ogonu tabeli i 1 punktem po 4 kolejkach zamiast o kolejnym zwycięstwie drużyny która jak dotąd ma komplet i jest w czołówie... ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w Łęcznej gazet nie macie???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanow się co piszesz. Kurier i Dziennik jest sprzedawany w całym regionie dlatego jest gazetą regionalną a nie miejscową. ;];] PRzegląd Sportowy , GW, Rzeczpospolita to wg Ciebie gazety warszawskie. ??? Czego oglądasz TVN i Polsat .. . telewizji nie masz ?? ps inna sprawa ,ze ja odpisuje dziecku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie redaktorzy sledzcie bardziej efektywnie lige górnik rgra dopiero4 kolejke a nie 6 jak piszecie za co wy bierzecie pieniadze w tej redakcji i wiecej szacunku dla klubu który zwycieza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...