Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwiazdy o meczu Przyjaciele Adama - Wisła Kraków

Utworzony przez hek, 8 października 2009 r. o 13:18
Bo kurier lubelski i dziennik wschodni wolą napisać o meczu podwyższonego ryzyka na tydzień przed, a o meczu tego typu piszecie w ten sam dzień. Brawo redakcyjo peerelowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym spotkaniu dowiedziałem się wczoraj późnym wieczorem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze w ogóle ktoś się pojawił, skoro w mediach była cisza o tym spotkaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile osób wiedziało o tym meczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego było mało ludzi?: 1. mecz był słabo rozleklamowany [wystarczyło na internecie go dobrze rozleklamowac] 2. mecz był w srodku tyg. o wszesnej porze [16.00] 3. mecz był na motorze, tak jak ktos tu wczesniej pisał, czesc ludzi pewnie sie tego obawiała, ze przyjdzie hołota i beda jakies zajścia [sam takie obawy miałem, ale na meczu byłem] 4. cena biletu raczej powinna byc obnizona do 10zł...[jak to pierwotnie podawano] pogoda była niepewna....ale wypogodziło sie po południu....jakby bylo deszczowo to osob byoby jeszce mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że ktoś wiedział o tym meczu poza organizatorami. Gratuluję fachowej promocji. Jestem pewien, ze przyszłoby sporo osób. Choć porę na mecz wybrano bardzo nieszczęśliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Jak wspomniano wyżej - ZERO reklamy meczu 2. Beznadziejny TERMIN meczu 3. Kto niby miałby się nim interesować skoro dotyczył 2 klubów niemających żadnego znaczenia na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIBICÓW MOTORU W TEN MECZ NIE MIESZAJCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Motor Lublin a przede wszystkim "kibice" to dno 2. O meczu dowiedziałem się dzień po jego zakończeniu. Brawo za informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myrek napisał:
1. Motor Lublin a przede wszystkim "kibice" to dno 2. O meczu dowiedziałem się dzień po jego zakończeniu. Brawo za informację.
1. Sam jesteś dno. 2. Patrz punkt 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że ktoś poinformował ludzi o tym meczu, super był rozreklamowany !!! Nic dodać nic ująć , miasto i media znów sie popisały. Myślę że przyszłoby naprawdę sporo ludzi, ale mamy to co mamy. DNO !!! Ale nie ma miejsca na rozgłos o takim meczu bo zabrakło w gazetach i tv na to miejsca, przecież ważniejsze sa informacje typu: otwarcie nowej stodoły w pierdziszewie wiekszym i sprzatanie bazyliki moherowego znaku w pierogowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pisze ~kibic~ dodano 14.42 - "3. mecz był na motorze, tak jak ktos tu wczesniej pisał, czesc ludzi pewnie sie tego obawiała, ze przyjdzie hołota i beda jakies zajścia " - to zasługa Dziennika Wschodniego i Kuriera Lubelskiego i te ponoszą dużą odpowiedzialność za stan piłki w Lublinie. Za to powinny zorganizować benefis dla Pawła Maziarza a wtedy zobaczycie ilu kibiców przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po DW te się więcej spodziewałem. Jaki był wynik? A co do frekwencji to dopóki nie będzie nowoczesnego stadionu moja noga nie stanie na stadionie gdzie Motor gra mecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dopóki nie będzie nowoczesnego stadionu moja noga nie stanie na stadionie gdzie Motor gra mecze" Cholera :/ ,a tak na ciebie liczyliśmy ??? - Błazen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zapamietajcie bo to wazne.... MOTOR NIE MA STADIONU... TO JEST STADION MOSiRu!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze mecze byly na Zygmuntowskich co tyle kibicow jest tego zdania poszrzyc wyremntowac i zrobic na nowo starą historię Tak jak wywalczą ten stadion na nowo napewno bedą dobre wyniki gry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie było kibiców z Krakowa, to po co było iść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na boga, ire, ani na trzeźwo ani po pijaku nie mogę zrozumieć cóżeś napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja czytałem o tym meczu jakies 2 tygodnie przed nim i na kurierze i na dziennku wschodnim.. potem napewno dzień przed meczem pojawiły się tam o nim informacje. Pozatym na stronach związanych z Wisłą Kraków było dużo wiadomości o nim. Nie rozumiem tych, którzy mówią że nigdzie nic nie było napisane o tym meczu:> Ci którzy chcieli przyjść i byli zainteresowani, to przyszli ;p w Lublinie poprostu nikt nie czyta gazet;p tak samo mnie śmieszy sytuacja z nowymi przegubowymi mercedesami... wszędzie były informacje o tym że tylnie drzwi trzeba otworzyć guzikiem, a chyba nie widziałem ani razu osoby która by otworzyła je w ten sposób, a nie podchodziła do tylnich drzwi a potem do środkowych klnąc pod nosem na kierowce;p LUDZIE - CZYTAJCIE NAJPIERW INFORMACJE, A POTEM MOŻECIE BLUZGAĆ NA NASZE GAZETY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mial wiedziec to sie dowiedzial. Glupie tlumaczenie nie wiedzialem nie poszedlem, jakbym wiedzial to i tak bym nie poszedl. Na mecze moturynki przychodzi 1,5 tys 1 tys osob jak sie szykuje wieksza aferta to nawet 2 tys i teraz te 500 osob pokazalo ze interesuje ich pilka reszta to zwykle deb***e ktore tylko chodza zeby morde podrzec i pobluzgac na druzyne przeciwna albo w razie czego dac upust swoim niespelnionym ambicjiom i zmarnowanemu zywotowi czyli ponapier***ac sie ze wszystkimi dookola i pozniej chwalic ile sie zebow stracilo. Pytam po co Lublinowi stadion?! Dla tej garski 500 osob? Wystarcza Zygmuntowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...