Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Henryk Kamiński odchodzi ze Stali Poniatowa

Utworzony przez dar, 8 stycznia 2013 r. o 15:12
Ludzie to nie sa tematy na forum dajcie juz spokoj temu klubowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba się zaczeło cieplo robić w klubie, bo przekonali się że zawodnicy jednak nie wznawiają treningów. Widzę że zarząd zapisze się niechlubnie w Historii Stali... Szkoda mi was zawodnicy tyle serca włożyliście w 1 rundzie po to tylko żeby ludzie bez pomysłu zniszczyli wszystko. Będę zawsze za wami zawodnicy bo to wy w wielkim kryzysie klubu chcieliście podjąć walkę o utrzymanie gdy było tylko 9 punktów. Udało wam się to a nawet w 2 rundzie pokazaliście że możemy się cieszyć z piłki nożnej w Poniatowej, nawet przez takie mecz jak z Opolem, gdzie w 10 udało wam się zwycieżyć. Na prawdę WIELKI szacunek dla was Panowie jak i dla Trenera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciepło to się dopiero zacznie Nowy trener zapewne ucieknie po tygodniu jak zobaczy kim będzie miał występować , pluliście na swoich to teraz pokażcie co potraficie inteligenty od mózgoj....ba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierny Kibic -- Nie mapet napisał:
Chyba się zaczeło cieplo robić w klubie, bo przekonali się że zawodnicy jednak nie wznawiają treningów. Widzę że zarząd zapisze się niechlubnie w Historii Stali... Szkoda mi was zawodnicy tyle serca włożyliście w 1 rundzie po to tylko żeby ludzie bez pomysłu zniszczyli wszystko. Będę zawsze za wami zawodnicy bo to wy w wielkim kryzysie klubu chcieliście podjąć walkę o utrzymanie gdy było tylko 9 punktów. Udało wam się to a nawet w 2 rundzie pokazaliście że możemy się cieszyć z piłki nożnej w Poniatowej, nawet przez takie mecz jak z Opolem, gdzie w 10 udało wam się zwycieżyć. Na prawdę WIELKI szacunek dla was Panowie jak i dla Trenera.
nowy trenerze jestem tu , dlaczego do mnie nie dzwonicie ? . jestem blondynem mam buty moze sie przydam a jezeli nie to bede nadal opisywał spotkanie z OPOLANINEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lesniczowce co niektorych wezma na ławke zawsze trzeba ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorac boisko i buraków zasadzić bo tam jest ich duzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin jaki byl wynik w derbach?? chwila... chwila... niedosłyszalem...??? w ilu STAL grała?? w 10??!! cichutko tak bo piekarnik włączylem:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26 Maja sie dowiesz jaki wynik bedzie. A ta chwila to nie piekarnik tylko mózg ci sie przegrzal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak cwaniaczki teraz to będziecie świecić jak ogracie juniorów albo w ogóle dostaniecie walkowera bo Stal się rozpadła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK tak żyjecie tym meczem co było 2:1. Ale ja pamietam jeszcze mecz co był piekny wynik w Opolu było po 11 zawodników ,fakt ładnego gola dla was szcelił Hermanowicz z połowy boiska na 0:1 a jaki był wynik końcowy .... 6:1. To już jest historia i te wasz 2:1 też..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawodnik napisał:
No tak cwaniaczki teraz to będziecie świecić jak ogracie juniorów albo w ogóle dostaniecie walkowera bo Stal się rozpadła .
narysuj sobie na pięcie , penisa , bedziesz chodzącym chu.....em ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile się chcecie cieszyć skromną wygraną i podbudowani.że w dziesięciu? Przez waszego nieudacznika i brutala w tym meczu Opolanin stracił 2 zawodników. To co pokazaliście na boisku to była żenada. Polowanie na nogi przeciwnika to nie jest futbol a kosiarstwo. Opolanin w całym meczu miał przewagę ale nie chciał się kopać z koniem . Nie zasłużyliście na tamtą wygraną jak też nie zasługujecie aby grać pod obecnie demokkratycznie wybranym nowym Zarządem. A Opolanin Was może potrzebować jedynie do podawania piłek za bramką na meczu lub treningu albo do czyszczenia nam butów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci z Opola proszę o kulturalną rozmowę i szacunek dla lokalnego rywala przecież od rundy wiosennej połowa zawodników Stali będzie stanowiła o sile Opolanina. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsze spotkanie w stali 0--0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupcie se ku**a Klajde, kontrakt w Bogdance mu się skończył...best stoper ever !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o sprostowanie nie odmowil tylko zostal zwolniony,komu zalezy aby wprowadzac w blad czytelnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaj się lepiej grabarzu ilu miałeś piłkarzy na treninug,co wstyd i mokro w kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNO SZEŚCIU W TM TRZECH JUNIORÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mialo być 15 jak zapowiadał jeden z grabarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ruski nie ma cię w domu a w klubie wstydzisz się pisać,pisz nie buj się,przecież burmistrzyni i tak ciebie wybroni jak zpowiadała a tylko będzie ścigać bandytów. Tylko weś sobie alkomat jak będziesz coś pisał bo żeby ciebie za bandytę nie posądziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...