Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman się wzmacnia. "Chcemy pójść za ciosem"

Utworzony przez Anty AMSPN, 10 lipca 2012 r. o 21:33
Mam nadzieje,ze AMSPN Hetman skończy jak KS,przynajmniej swiety spokoj z tym bedzie i miasto bedzie mialo wiecej pieniedzy na inwestycje i takie sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety stanie sie jak z KS. Miasto zmieni władze i klub stoczy sie do rynsztoka. Łys!!! Szukajcie sponsorów bo szybciej skończycie niz zaczeliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntyAmspn przestań już swoje żale wylewac gdzie tylko popadnie.Po co czytasz artykuły o AMSPN skoro jesteś taki anty??Przerzuty itp,tak jak określasz ludzi chodzących na mecze...Żałosny jesteś marny człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bądźcie już tacy złośliwi co do AMSPN. Trudno się mówi, był KS i już go nie ma. Czasu już nic nie cofnie. KS Hetman nie był jedynym klubem w Polsce który zbankrutował. W Nowej Hucie był Hutnik Kraków i też się rozpadł. Obecnie kibice wiernie dopingują Hutnika Nowa Huta, który już awansował do 3-ligi. Takich przypadków jest mnóstwo. Mieszkasz w Zamościu i teraz będziesz całe życie chodził koło AMSPN i gadał głupoty i się żalił? Powiedz co Ci to da? W Zamościu rysuję się przyszłość przed AMSPN i są szanse że prócz miasta za rok, dwa (w miarę awansów) znajdą się też sponsorzy by móc odbudować chociażby tą drugą ligę jaka była w Zamościu. Tobie chyba zależy aby zniknąć z piłkarskiej mapy Polski. Ale są na szczęście jeszcze tacy ludzie, którzy się starają i zależy im na piłce w Zamościu. W tej chwili to właśnie AMSPN. Nie rozumiem ludzi, którzy są przeciw AMSPN. Przecież to właśnie z Autonomicznej Młodzieżowej Sekcji Piłki Nożnej wychowało się wielu dobrych piłkarzy (nazwisk chyba wymieniać nie trzeba), którzy bronili później barw KS-u. Dajmy szansę AMSPN seniorom zaistnieć jak najwyżej. Co Oni Wam takiego zrobili? Potrzebne jest tylko wsparcie, oprócz pomocy miasta->także sponsorów, by móc walczyć o tą 2-ligę, a kto wie->za kilka lat może i zaplecze ekstraklasy i rywalizować z takimi ekipami jak Motor Lublin, Stal Rzeszów, Resovia, Sandecja czy Termalica. Młodzież AMSPN w tym czasie będą się szkolić by w przyszłości wdrażać do seniorskiego AMSPN Hetman-a. P.S. Potrzebna jest pomoc finansowa, choć najlepszym przykładem jest Unia Tarnów, która mając problemy finansowe, przez rok grając za darmo, praktycznie samymi wychowankami (głównie młodzieżowcami) - średnia wieku kadry 22 lata, właśnie awansowała do 2 - ligi !!! Ja wierzę że piłka w Zamościu też dotrze na ten sam szczebel rozgrywek (minimum) co Unia . WIARA->CHĘCI->I POMOC SPONSORÓW.... to jest klucz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apel tylko do kibiców amspn jak widzicie tablice w samochodzie LC lub LCH to nie róbcie łooo i takie toż to chełmianka lecim za nimi bo to straszny wstyd i buractwo a tak robią np.na Szwedzkiej brzydki gruby i reszta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AMSPN nigdy nie będzie prawdziwym Hetmanem. STOP PRZERZUTOM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Honorowy...moze Ty jestes tym pajacem antyAMSPN?Nastęny co śledzi artykuły o AMSPN a udaje,ze jest wielkim kibicem Ks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wszystkie artykuły sportowe z naszego regionu. To że czytam artykuły o Motorze znaczy że jestem ich kibicem? Nie jestem tym antyAMSPN, ale tez jestem antyAMSPN. Twór z premedytacją stworzony przez władze miasta. I co z tego że są z Zamościa? Tradycji i historii nie da sie kupić. Kibiców niestety tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki twór? AMSPN istnieje już 17 lat. O jakim Ty tworze mówisz człowieku??? Weź się wreszcie ogarnij !!!. Nie ma KS-u i nic na to nie poradzisz. Nie możesz tego zrozumieć że KS upadł??? I za to winisz AMSPN ??? To ich wina ??? Nie wiesz nawet co piszesz chłopie i weź się ogarnij. KS-u już nie będzie, chyba że Ty sam wyłożysz pieniądze i spłacisz dług, bo nikt inny na pewno tego nie zrobi. Jesteś chętny? Proszę bardzo. Bo w Zamościu są problemy by znaleźć środki finansowe by były szanse gry w 3-lidze, a Ty jeszcze myślisz o oddłużaniu. Pomyśl na logikę chłopie - nikt kto mądry nie będzie wykładał ze swojej kieszeni by spłacać czyiś dług. Już będzie wolał dołożyć na coś, co ma w przyszłości się rozwinąć - czyli AMSPN. P.S. Koleś, Ty jakaś ciężka artyleria jesteś xD Ja Cię podziwiam xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nikogo za nic nie winie. Chodzi o to, że AMSPN to całkiem inny klub niż KS Hetman. Równie dobrze można było zgłosić do rozgrywek KIKO Zamość też istnieją coś koło 17 lat. Jestem dla ciebie ciężki bo mam honor i zasady? Wole na zawsze odpuścić mecze niż dopingować inny klub. Rozumiem że ty po upadku Wisły zaczął byś chodzić na Cracovie bo przecież to też krakowski klub. Na temat spłaty długu nie będe sie wypowiadał bo nie jestem zwolennikiem tej teorii. Nie jeden już klub w Polsce upadł i nie jeden został przywrócony zachowując ciągłość historyczną. U nas niestety się nie dało mimo że szlaki były przetarte. (Patrz chociażby Łada). Czego zabrakło? Przede wszystkim wiernych kibiców. P.S. HETMANIE JESTESMY Z TOBA, NIE OPUSCIMY CIE, NIGDY CIE NIE ZDRADZIMY no chyba, że znajdzie się klub w mieście lepiej prosperujący i mający lepszą sytuację finansowa - Tak powinna przmieć teraz przyśpiewka kibiców AMSPNU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się. Upadł Stomil Olsztyn, grali potem jako OKS - dziś Stomil awansował na zaplecze ekstraklasy. Odra Opole , następnie Oderka, dziś znów Odra. Odra Wodzisław, zaczynała od B-klasy, dziś po fuzji występować będzie już w 3-lidze. Hutnik Kraków, dziś Hutnik Nowa Huta... jest wiele przypadków. Ale zrozum że nikt nie wyłoży złotówki w Zamościu na KS-który formalnie jest klubem, tyle że bez zarządu i ciągnie długi... Jeśli ktoś zainwestuje na piłkę w Zamościu, to nie na kogo innego jak AMSPN. Tam jest baza i cała chmara dzieci, młodzieży z których może doczekamy się takich grajków jak Tytoń, czy Gancarczyk... P.S. Nic do Ciebie nie mam, też nie chciałem by KS tak zakończył, ale chodzić na AMSPN nie musisz. Będą chodzić inni, gdy tylko wskoczy na trzecioligowy front, i wyżej. Na takie miasto jak Zamość znajdą się kibice by dopingować. Począwszy od młodszego pokolenia, które wraz z wiekiem piłka w Zamościu kojarzyć im się będzie z AMSPN Hetmanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...