Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman Zamość liczy na Spartakusa i... prezydenta

Utworzony przez Zniesmaczony, 14 lutego 2010 o 20:45
U C H W A Ł A NR XXXV/ 349/09 Rady Miejskiej w Zamościu z dnia 28 września 2009 roku w sprawie wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej na 2009 rok 17.Zwiększa się plan pozostałych wydatków bieżących w dziale 700; Gospodarka mieszkaniowa, rozdziale 70005; Gospodarka gruntami i nieruchomościami o kwotę 500 000 zł. Proponowana zmiana wynika z konieczności wypłaty odszkodowania dla Klubu Sportowego Hetman Zamość, za poniesione nakłady na budowę pięciu pełnowymiarowych boisk oraz infrastruktury im towarzyszącej, w związku z rozwiązaniem umowy dzierżawy wieloletniej nr 164/2002 z dnia 25 lipca 2002 roku. Dlaczego nie została wykonana przez PREZYDENTA!!!!!??????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z jakiej puli rezerwowej 300 tys. jak to już Ratusz rozdysponował a dla Hetmana nic nie zostało nawet 1 grosz.??? czy teraz widać komu najbardziej zależało na upadłości Hetmana ??? Ostatnio z P.Zamoyskim był wywiad w ZAM TV mówił o planie naprawczym o biznes planie od po prostu przyszli przedstawili się i do widzenia. Plan naprawczy jest Fuzja ze Spartakusem co do dłużników Prezes maił zacząć rozmowy o rozłożeniu na raty zaległości w US i ZUS a i także miał dogadać się z byłymi zawodnikami i trenerami. Lecz jeżeli chodzi o biznes plan to co mógł powiedzieć P.Pizoń że Hetman będzie miał budżet w kwocie minimum 1.5 mil.zł a skąd ma się z najść taka kasa w Hetmanie jak nawet Miasto nie chce wspomóc Hetmana a przecież nawet marny zespół z Okręgówki Zamojskiej ma 100 tys.zł. Budżetu od Gminy lub Miasta a Hetman w II lidze 30 tys. zł a AGROS 500 tys. zł czy widać jakąś różnicę ??? P.Zamoyski nie dość że ciągle stawia jakieś bzdurne wymagania to pieniądze podatników trwoni na rozprawy w sądach Np: Morandówka nic dodać nic ująć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://tvkzamosc.pl/wideo.html?task=videod...link&id=440
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: