Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman Zamość nie porozumiał się ze Spartakusem Szarowola

Utworzony przez FKS, 5 marca 2010 r. o 20:26
Kończ waść z tą komedią! Zbudujcie wszystko od podstaw nawet kosztem gry w niskiej lidze! W Zamościu i okolicach utalentowanej młodzieży nie brakuje, na niej trzeba oprzeć odbudowe zamojskiej piłki. Tyle od rywala zza miedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni są jacyś poje***i ... chcieli by naściągać zawodników a potem miesiącami udawać, że płacą... takie granie w chiuja już było. Szukają jeleni pieprząc w kółko o podtrzymywaniu tradycji. Trzeba było mieć łeb wcześniej i mądrze się prowadzić ! Banda amatorów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie się i uczcie od Szarowoli jak się dba o zawodników - gwarancja zarobków dla piłkarzy, dopiero wchodzimy. A nie na tałataja, jak ci wszyscy zbzikowani prezesi, którzy dla splendoru przy awansie gotowi są oszukać własną matkę. Brawo panie Kapka, nawarzyli piwa, to niech teraz wypiją!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kara za te wiosny cudów, kiedy grali działacze, a nie piłkarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się zastanawiam kto stracił na tym. Moi drodzy, na pewno nie Hetman bo już nie miał nic do stracenia, największym przegranym jest tutaj Kapka, który miał szansę wypromować swoich grajków w 2 lidze i stworzyć im fantastyczne warunki do pracy. Czy chciał jeszcze żeby biedny Hetman mu za to płacił ????????????????????????????????????????????? Czy jesteście nienormalni że twierdzicie że Kapka chce zrobić w Szarowoli 2,1... ligę. Coś przeczuwam słabe wyniki wiosną Spartakusa i ciekaw jestem, kto będzie tego bardziej żałował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego wyscie sie spodziewali po panu Kapce? przeciez to nie jest powazny czlowiek z jednej strony w mediach sie promuje jako wielki fan futbolu jak to chce dobrej pilki,jak to chce robic dla kibicow ktorych jak sam mowi w Szarowoli nie ma i po awansie tez nie bedzie a z drugiej strony gdy ma okazje wejsc do duzego miasta zrealizowac to wszystko,to sie w ostatniej wycofuje wymysla nienormalne w sytuacji Hetmana zadania.W mediach opowiada jak to chce pomoc uratowac tak zasluzony klub z takimi tradycjami itd a za chwile moze sie okazac jego grabarzem tym ktory wbije ostatni przyslowiowy gwozdz do trumny tego klubu.Jesli by naprawde chcial pomoc Hetmanowi to by wypozyczyl Zamoscianom zawodnikow i sztab szkoleniowy na pol roku tak by dac dzialaczom Hetmana czas do konca rundy wiosennej by poprawic sytuacje w klubie ktorzy naprawde bardzo sie staraja ale nie da sie wszystkiego zrobic w tak krotkim czasie.A jesli do lata nic by sie nie zmienilo to przeciez moze z powrotem zabrac swoich zawodnikow do Spartakusa niczym nie ryzykuje a moze tylko zyskac bo jezeli przez runde wiosenna w Zamosciu ktos sie wypromuje to przeciez Hetman nie powacha z takiego transferu nawet grosza a zarobi na tym pan Kapka! wiec co to za roznica czy bedzie placil swoim zawodnikom na obecnym poziomie w Zamosciu czy w Szarowoli?! Pan Kapka najwidoczniej nie zdaje sobie sprawy w jakiej sytuacji finansowej jest Hetman nalezy dac tym ludziom z Zamoscia czas i szanse by postawili Hetmana na nogi a nie rzucac im klody pod nogi,no ale jak ktos nie chce pomoc a chce zaszkodzic to zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapka bardzo dobrze wiedział że Hetman to bankrut i kasy nie ma, a wręcz jej potrzebuje. Po co były gadki o pomocy dla Hetmana? Mógł pojść w ślady Dudy z Krakowa który przekazał swoich piłkarzy z Kmity do Sandecji i w ciągu roku zrobił dobry 1-ligowy zespoł w Sączu. Co więcej w Zamościu miałby dwa razy lepsze warunki do pracy, świetna baza, myślę że ci ukraińcy w połączeniu z zamojską młodzieżą pograliby niezłą piłkę... I Hetman wiosną nie zagra, nie oszukujmy się, ale pisanie że Kapka to klubu grabarz to przesada, po prostu postąpił jak nie przystało na człowieka interesu, gdyby Hetman wiedział o tym wcześniej zgłosiłby innych zawodników a tak został na lodzie z 8,9 chłopakami w składzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma niby być, P.Kapka miał łożyc na utrzymanie piłkarzy i trenera a klub nawet nie był w stanie zapewnic im regularnych wypłat? To co niby mieli grać za free?! to ja sie wcale nie zdziwie, jak inni tez nie przyjdą, bo juz jest wiadomo, ze klub im nie będzie płacił... Po raz kolejny szukaja frajerów co zagrają za obietnice i frajerów co dadzą prywatna kasę, a oni ja wydadzą na niewiadomo dokładnie na co. Zarząd blokował porozumienie ze względu na tajne rozmowy z Cecherzem, myślano, ze uda się ściągnąć piłkarzy ale bez trenera, więc wymyslono numer z licencja. Jak sie okazało, że Bławacki może trenowac w II lidze, to pojawił się problem pensji zawodniczej. Ot i typowe zagranie klubów, zeby wygolić piłkarzy z kasy, zamydlic im oczka, a potem za kilka miesiecy znowu ogłosić, ze nie maa kasy w klubie i znowu panowie pomóżcie. Może wreszcie zroumiemy, ze nie ma już możliwości utrzymywania etetów za siedzenie na klubowych stołkach i nic nie robienie, a powinny sie znaleźć pieniądze dla piłkarzy, bo to oni będą zapie.... na boisku i ratowac klub. Czemu Zarząd nie zechciał przez ten okres popracować za darmo ???!!!! Dla dobra Hetmana !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to ja się zastanawiam, bo tutaj każdy prawie pisze, ze Hetman to zasłużony klub, a ja się pytam Czym Hetman się zasłużył? To, że pograł parę lat w II lidze to żadna zasługa, bo tam już grały takie potęgi jak Heko Czermno, Kmita Zabierzów czy Tłoki Gorzyce, które to miejscowości ciężko na mapie znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj coś mi się wydaje że Pająk chciał Cecherza zeby ten wycofał roszczenia komornicze pracując w Zamościu, ale za cholerę nie mogę zrozumieć dlaczego nie podpisali że będą płacić KASĘ KAPKI chłopakom !!! Może faktycznie poszło tu o trenera głównie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPIS napisał:
A co ma niby być, P.Kapka miał łożyc na utrzymanie piłkarzy i trenera a klub nawet nie był w stanie zapewnic im regularnych wypłat? To co niby mieli grać za free?! to ja sie wcale nie zdziwie, jak inni tez nie przyjdą, bo juz jest wiadomo, ze klub im nie będzie płacił... Po raz kolejny szukaja frajerów co zagrają za obietnice i frajerów co dadzą prywatna kasę, a oni ja wydadzą na niewiadomo dokładnie na co. Zarząd blokował porozumienie ze względu na tajne rozmowy z Cecherzem, myślano, ze uda się ściągnąć piłkarzy ale bez trenera, więc wymyslono numer z licencja. Jak sie okazało, że Bławacki może trenowac w II lidze, to pojawił się problem pensji zawodniczej. Ot i typowe zagranie klubów, zeby wygolić piłkarzy z kasy, zamydlic im oczka, a potem za kilka miesiecy znowu ogłosić, ze nie maa kasy w klubie i znowu panowie pomóżcie. Może wreszcie zroumiemy, ze nie ma już możliwości utrzymywania etetów za siedzenie na klubowych stołkach i nic nie robienie, a powinny sie znaleźć pieniądze dla piłkarzy, bo to oni będą zapie.... na boisku i ratowac klub. Czemu Zarząd nie zechciał przez ten okres popracować za darmo ???!!!! Dla dobra Hetmana !
Właśnie, dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fistaszek napisał:
tak się zastanawiam kto stracił na tym. Moi drodzy, na pewno nie Hetman bo już nie miał nic do stracenia, największym przegranym jest tutaj Kapka, który miał szansę wypromować swoich grajków w 2 lidze i stworzyć im fantastyczne warunki do pracy. Czy chciał jeszcze żeby biedny Hetman mu za to płacił ????????????????????????????????????????????? Czy jesteście nienormalni że twierdzicie że Kapka chce zrobić w Szarowoli 2,1... ligę. Coś przeczuwam słabe wyniki wiosną Spartakusa i ciekaw jestem, kto będzie tego bardziej żałował?
Ciekawe, czy znalazłby się inny prezes w III lidze, który zgodziłby się płacić pensję piłkarzowi (piłkarzom) grającym w II lidze, dla innego klubu, dla promocji i czy w ogóle opłata za ewentualny transfer uzyskany z tej promocji pokryłaby choć w połowie kwotę przeznaczoną na wypłaty w tym okresie. Bo patrząc na ostatnie okno transferowe mam wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd klubu pracuje społecznie - pojęliście?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY W ZAMOSCIU NIE MA MADRYCH I ODWAZNYCH SYMPATYKOW HETMANA ZAMOSC ? TEN CALY "SPARTAKUS" ZE SWOIM ZARZADEM SA KOMEDIANTAMI DO SZPIKU KOSCI !!! JAKI KLUB NA SWIECIE ZLOZY 100% ZOBOWIAZANIE, ZE BEDZIE REGULARNIE PLACIL ZAWODNIKOWI ?. "WPADKI" MAJA BARCELONA, ROMA CZY REAL, TO I HETMANOWI MOZE SIE "COS" PRZYTRAFIC . NAJPIERW MUSI BYC SPOTKANIE Z PILKARZAMI I PY TANIE, " CZY CHCA GRAC W HETMANIE ?", JEZELI TAK, TO PODPISANIE KONTRAKTU I BIEGIEM NA BOISKO STRZELAC BRAMKI DLA HETMANA !. NIE NACIAGAJCIE PROBLEMU, BO LIGA RUSZA !. NA BOISKO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...