Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman Zamość przystąpi do rozgrywek drugiej ligi!

Utworzony przez Hetman Zamość, 25 lutego 2010 o 19:43
brawo!!! dziękujemy prezesom zarządu!! brawo. Hetman Zamość nigdy nie upadnie!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brawo!! dziękujemy prezesom zarządu!! wielkie brawa!! Hetman Zamość nigdy nie upadnie!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ściągnąć kakę, Sęka i Kitę, wziąśc 3,4 z Spartakusa w tym Droździela i 2 liga pewna. Aha i jescze jedno, nie przesadzajcie z licencją bo to ze dostaniemy było pewne, takiej chały jak w polsce z licencjami nigdzie nie ma, gdyby był to poczatek sezonu byłby kłopot ale w przerwie PZPN nie robi większych problemów, problemem bedzie teraz skład.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mając na uwadze wystąpienie Prezesa KS Hetman Pana Tadeusza Pizonia oraz przedstawione przez niego argumenty, Klub Radnych PiS wnioskuje o przesunięcie środków finansowych w kwocie 300 tys. złotych z ogólnej rezerwy budżetowej zaplanowanej w budżecie miasta na 2010r. nanieprzewidziane wydatki. / dział 758 rozdz. 75818/. Powyższa zmiana podyktowana jest koniecznością natychmiastowej wypłaty odszkodowania, o które zabiega nowy zarząd KS Hetman Zamość w swoich pismach kierowanych do Pana Prezydenta, tytułem rekompensaty za poniesione nakłady na budowę pięciu pełnowymiarowych boisk oraz infrastruktury im towarzyszącej, w związku z rozwiązaniem umowy dzierżawy wieloletniej nr 164/2002 z dnia 25 lipca 2002 roku. W związku z powyższym prosimy Pana Przewodniczącego Rady o poddanie tego wniosku pod głosowanie. Poczytajcie w stenogramach, kto był przeciwko tej uchwale, ci co wcześniej dużo krzyczeli o przekazaniu środków, a jak doszło do głosowania to byli przeciwko. TO min. GODZISZ I NIZIOŁ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://tvkzamosc.pl/wideo.html?task=videod...link&id=458 http://tvkzamosc.pl/wideo.html?task=videod...link&id=457
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: