Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Huczwa Tyszowce w czwartej lidze! Szampany wystrzeliły w Werbkowicach

Utworzony przez Bufon, 12 czerwca 2010 o 20:29
Największy kawał roboty jaki wykonał pseudo-trener to ściągnął wszystkich niedobitych pijaczków z Tomaszowa, założył biuro turystyczne Cigareten@Vodka, organizujace wycieczki do sąsiadów zza miedzy i wydoił działaczy z prezesem na czele z kasy na maksa... No i oczywiscie ogrywał młodzież tyszowiecką, 1- słownie jedną !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co, zazdroś zjada Skierieszowiczanianu ? hahaaha
0
Jakich 300-tu widzów.Byłem na meczu osobiście i pod koniec meczu liczyłem kibiców.Na wale dumnie zwanym trybuną naliczyłem około 110 osób.Po przeciwnej stronie było około 60 osób więc łącznie wychodzi że było około 200 kibicow nie 300.TEN KTO PODAWAŁ TE DANE OSTRO PRZESZARŻOWAŁ.I MYŚLĘ ŻE ZA KAŻDYM RAZEM TAK BYŁO PO MECZACH W WERBKOWICACH.
0
Bufon .... ty masz jakis kompleks Paszkiewicza? CZy skrzywdzili cie w dzieciństwie. Jezeli masz jakis kompleks to powiedz mu to osobiscie. A nie obrazasz chlopaków ktorzy grali w Huczwie i zrobili awans! Żaałosny jestes. Ale nic mi nie jest w stanie popsuc humoru . Moja Huczwa w IV Lidze!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: