Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I liga: W pierwszej kolejce Górnik przegrał z Widzewem

Utworzony przez Leszek, 2 sierpnia 2009 r. o 21:08
Kibice Górnika Łęczna powinni wziąć przykład z kibiców Górnika Zabrze, którzy kazali piłkarzom nałożyć koszulki z napisem: "NIE WYSTARCZY TYLKO BIEGAĆ LUB TROCHĘ SIĘ STARAĆ, Z NASZYM HERBEM NA SERCU TRZEBA ZAAAAAAApier***AĆ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak pisałem wcześniej skończyło się jak wiosną. Przymiarki, nadzieje, ambitne plany a pojechali do Lubina... i się kończyło. Skończyło się i dzisiaj bo ten klub a nie mecz to porażka. Oddać pieniądze górnikom bo oni naprawdę pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEM JEDNO DROGA REDAKCJO!JAKBY TO CO SIE STAŁO W ŁĘCZNEJ ZDARZYŁO SIE W LUBLINIE - TYTUŁ BYŁ BY INNY!BANDYCI Z POD ZNAKU MOTORU WESZLI NA MECZ RAZEM Z BRAMĄ!!!ALE KILKA FAKTÓW BO BYŁEM I WIDZIAŁEM, CZEGO TEGO NIE NAPISALIŚCIE: KOLEJKI W KASACH: 1 BIEDNA PANI POT SIE Z NIEJ LEJE I WPISUJE DLUGOPISEM PESELE NA BILETY ( W SUMIE 3 KASY I POD KAŻDĄ Z KAS TA SAMA HISTORIA) TO JAKA JEST WG WAS NAJLEPSZA GODZINA ZEBY PRZYJŚĆ NA MECZ KTÓRY ZACZYNA SIE O 17 30, JA BYŁEM O 17 10 (DRAMAT). SPRAWA DRUGA KIBICE WIDZEWA - KTÓRYCH MIAŁO NIE BYĆ - TAKI BYŁ OFICAJLNY KOMUNIKAT KLUBU WIDZEW - NA MECZ WESZLI RÓWNIEŻ RAZEM Z BRAMĄ. DOBRZE ŻE MECZ BYŁ W ŁĘCZNEJ MYŚLE ŻE W LUBLINIE SKOŃCZYŁO BY SIĘ TO GORZEJ,A 2 WRZEŚNIA PEWNIE BĘDZIE NAJAZD NA LUBLIN, KTO BĘDZIE WINNY - BO MYŚLE ŻE KLUB MOTOR SOBIE Z TYM NIE PORADZI-OCZYWIŚCIE POLICJA PRZYPROWADZI KIBICÓW POD STADION I BĘDZIE TAK JAK W TAMTYM ROKU RÓBCIE SOBIE Z NIMI CO CHCECIE. A PÓŹNIEJ PIĘKNE TYTUŁY W KURIERZE. POWIEM TAM DOBRZE ŻE SIŁY ŁĘCZYŃSKICH KIBICÓW NIE SĄ TAK MOCNE JAK MOTORU.....BO PRZECIEŻ WIDZEW ZACZEPKI SZUKAŁ-FESTIWAL HAMSTWA!ALE LEPIEJ ŹLE PISAĆ O MOTORZE BO JEŚLI CHODZI O GÓRNIK TO JEST CAŁKOWITY ZAKAZ NEGATYWNEGO PISANIA O WSZYSTKIM CO ZWIĄZANE Z KLUBEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna lipa na boisku i totalny skandal pod stadionem. Dzisiaj ruda wydaje oświadczenie - komunikat po meczu, że dziękuje kibicom za doping, prasie za nie wiem co i tak dalej... bla, bla,bla. Ani słowa o tym, że mecz położony i organizacyjnie i sportowo. 2000 ludzi wjechało z bramą za darmo - ani słowa, widzewiacy (fajny doping) tak samo wjazd za darmo - 800 chłopa, a ta idiotka - nie takiego wyniku się spodziewaliśmy, dziękujemy prasie...... buahahahahahahh. Dno - totalne dno. Wstydzę się za ten zarząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
WIEM JEDNO DROGA REDAKCJO!JAKBY TO CO SIE STAŁO W ŁĘCZNEJ ZDARZYŁO SIE W LUBLINIE - TYTUŁ BYŁ BY INNY!BANDYCI Z POD ZNAKU MOTORU WESZLI NA MECZ RAZEM Z BRAMĄ!!!ALE KILKA FAKTÓW BO BYŁEM I WIDZIAŁEM, CZEGO TEGO NIE NAPISALIŚCIE: KOLEJKI W KASACH: 1 BIEDNA PANI POT SIE Z NIEJ LEJE I WPISUJE DLUGOPISEM PESELE NA BILETY ( W SUMIE 3 KASY I POD KAŻDĄ Z KAS TA SAMA HISTORIA) TO JAKA JEST WG WAS NAJLEPSZA GODZINA ZEBY PRZYJŚĆ NA MECZ KTÓRY ZACZYNA SIE O 17 30, JA BYŁEM O 17 10 (DRAMAT). SPRAWA DRUGA KIBICE WIDZEWA - KTÓRYCH MIAŁO NIE BYĆ - TAKI BYŁ OFICAJLNY KOMUNIKAT KLUBU WIDZEW - NA MECZ WESZLI RÓWNIEŻ RAZEM Z BRAMĄ. DOBRZE ŻE MECZ BYŁ W ŁĘCZNEJ MYŚLE ŻE W LUBLINIE SKOŃCZYŁO BY SIĘ TO GORZEJ,A 2 WRZEŚNIA PEWNIE BĘDZIE NAJAZD NA LUBLIN, KTO BĘDZIE WINNY - BO MYŚLE ŻE KLUB MOTOR SOBIE Z TYM NIE PORADZI-OCZYWIŚCIE POLICJA PRZYPROWADZI KIBICÓW POD STADION I BĘDZIE TAK JAK W TAMTYM ROKU RÓBCIE SOBIE Z NIMI CO CHCECIE. A PÓŹNIEJ PIĘKNE TYTUŁY W KURIERZE. POWIEM TAM DOBRZE ŻE SIŁY ŁĘCZYŃSKICH KIBICÓW NIE SĄ TAK MOCNE JAK MOTORU.....BO PRZECIEŻ WIDZEW ZACZEPKI SZUKAŁ-FESTIWAL HAMSTWA!ALE LEPIEJ ŹLE PISAĆ O MOTORZE BO JEŚLI CHODZI O GÓRNIK TO JEST CAŁKOWITY ZAKAZ NEGATYWNEGO PISANIA O WSZYSTKIM CO ZWIĄZANE Z KLUBEM
2 września gramy u siebie!!! Ekstraklasa dla Widzewa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...