Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Liga: Widzew Łódź - Motor Lublin

Utworzony przez ps, 13 listopada 2008 o 20:33
Mam nadzieje, ze na najbliższym meczu z Widzewem, kibice Motoru pokażą się z dobrej strony pod względem kultury i dopingu, zwłaszcza że kibice Widzewa mają zamiar oddać hołd zmarłemu, byłemu prezesowi Widzewa. Myślę, że w tego typu okolicznościach fajnym pomysłem byłoby oddanie szacunku dla tego człowieka również przez kibiców Motoru. Może jakiś wieniec okolicznościowy lub jakieś pozdrowienie z trybun. Nie chodzi o pucowanie się Widzewiakom, ale o pokazanie, że Motorowcy to również ludzie honoru i w obliczu tragedii potrafią stanąć ponad podziałami. Założę się, że takie zachowanie byłoby miłym i pozytywnym zaskoczeniem dla kibicow w Łodzi. Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego akurat kibice motoru maja zachowac kulture na stadionie widzewa?a czy widzew zachowal kulture jak byli w lublinie?poczytaj sobie na you tube jakie sa wypowiedzi dresow z widzewa o motorze!a niby widzew to wielkki klub z tradycja i kultura hehe! kulture to oni moze maja ale w chlewie ze swiniami! motor powinien zrobic to samo co oni , pogonic widzew i spiewac glupie teksciki!!!pozdro!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: