Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Liga: Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna (3:0)

Utworzony przez M, 14 marca 2009 r. o 22:03
niech w końcu ktoś zrozumie że w małej łęcznej nigdy nie będzie wielkiej piłki...to ładowanie kasy w błoto....jesli na derbach,.,....jedzie 3 tys Motoru a na własnym obiekcie jest 1,5 tys ludiz górnika to po co się bawić w piłkę.Zero prestiżu zero kibiców,brak marketingu czy szans wpływów z biletów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co lepiej zapłacić górnikom pod ziemią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do M: powstrzymaj nerwy na wodzy, bo zazdrość do niczego dobrego nie prowadzi... a teraz do pana Stawowego: Jestem ciekawy jakie wytłumaczenie pan szykuje kibicom? Pewno chodziło o przytłaczający doping miejscowych, bo Górnik dawno nie grał przy tak licznej publiczności? A może trawa była za równa? A tak obserwując wyjściowy skład jakoś nie dostrzegam magicznego ustawienia 4-3-3, które z uporem maniaka było wpajane zawodnikom w okresie przygotowawczym... No chyba że się baaardzo mylę... Panie Stawowy do pana nic nie mam, jak na razie, bo każdy musi otrzymać szanse, ale w tej całej smutnej sprawie w jednym mnie pan rozbawił Chodzi o zmiany... Był kiedyś w Łęcznej taki "Bobo" co często miał zdolności do zmian po fakcie... Jest pan na dobrej drodze aby stać się jego klonem... O ile już pan nim nie jest. No ale poczekajmy do następnego meczu. Aha - widział pan bramkę niejakiego Buśkiewicza? Polecam, jest w necie dostępna, jak również kilka jego ciekawych zagrań, które mógł pokazać w "zielono-czarnych" barwach;( ps. pan specjalnie pisze z małej. Bo z szacunkiem, jest tak jak z pieszczotami - najpierw trzeba sobie na to zasłużyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Górnicy tak słabo rozpoczęli sezon : (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bristol napisał:
do M: powstrzymaj nerwy na wodzy, bo zazdrość do niczego dobrego nie prowadzi... a teraz do pana Stawowego: Jestem ciekawy jakie wytłumaczenie pan szykuje kibicom? Pewno chodziło o przytłaczający doping miejscowych, bo Górnik dawno nie grał przy tak licznej publiczności? A może trawa była za równa? A tak obserwując wyjściowy skład jakoś nie dostrzegam magicznego ustawienia 4-3-3, które z uporem maniaka było wpajane zawodnikom w okresie przygotowawczym... No chyba że się baaardzo mylę... Panie Stawowy do pana nic nie mam, jak na razie, bo każdy musi otrzymać szanse, ale w tej całej smutnej sprawie w jednym mnie pan rozbawił Chodzi o zmiany... Był kiedyś w Łęcznej taki "Bobo" co często miał zdolności do zmian po fakcie... Jest pan na dobrej drodze aby stać się jego klonem... O ile już pan nim nie jest. No ale poczekajmy do następnego meczu. Aha - widział pan bramkę niejakiego Buśkiewicza? Polecam, jest w necie dostępna, jak również kilka jego ciekawych zagrań, które mógł pokazać w "zielono-czarnych" barwach;( ps. pan specjalnie pisze z małej. Bo z szacunkiem, jest tak jak z pieszczotami - najpierw trzeba sobie na to zasłużyć!
To nie zazdrosc, to fakt! Czy tego chcesz czy nie. Nie dzis, nie jutro, za rok czy dwa, ale podzieli Łęczna miejsce groclinu czy amici.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...