Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

II Liga: Górnik Wieliczka - Hetman Zamość (1:2)

Utworzony przez Czytający, 21 marca 2009 o 23:50
w 2 minucie, był strzał w słupek - strzelał Radulj, po za tym Hetman był stroną przeważającą, to nie wiem skąd wyżej taki opis, chyba autor nie był na meczu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tego co wiem Hetman i Poniatówka grają w II lidze, w obok przy terminarzach jest napisane ,ze w I.
0
SZANOWNA REDAKCJO!!!! MOŻE BYŚCIE PISALI PRADĘ!!!! A TAK KŁAMIECIE I SZUKACIE SENSACJI!!! KŁAMSTWO GONI KŁAMSTWO!!! CÓŻ TAKI MACIE POZIOM!!! MOŻE ZOBACZYCIE W ARCHIWUM KTO STRZELIŁ BRAMKĘ DLA HETMANA W MECZU Z PONIATOWĄ! CZYŻ NIE FUNDAKOWSKI? A WY PISMAKI PISZECIE, ŻE KACZMAREK!!!!!! BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WRESZCIE WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY BO ZA TO PIENIĄDZE BIERZECIE!!!! TRAGEDIA WASZ POZIOM!!!!!!!!!!
0
Rzeczywiście błędów w Dzienniku bez liku. Redaktorzy powinni trochę żyć piłką. Czasami zobaczyć mecz, a nie tylko myśleć o tym, czym zapełnić strony i "skasować" wierszówkę. Ja już nie kupuję gazet typu Dziennik, Kurier, bo nie warto. Autorom tekstów brakuje rzetelności i dokładności. PS. Byłem na meczu w Wieliczce, w grupie 15 kibiców, i widziałem tylko jednego redaktora z Lubelskiego, o ile się nie mylę, był z Kroniki Zamojskiej.
0
bramkę dla Hetmana w meczu ze Stalą strzelił Marek Fundakowski...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: