Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

II liga > Porażka na pożegnanie

Utworzony przez Kibic, 25 maja 2008 r. o 22:53
Byłem na tym meczu i tak. Mecz podwyższonego ryzyka idę od miej więcej od PKP przez park Ludowy w parku pełno ludzi, którzy pija alkohol i co 0 policji. Idę dalej 1 przejście przez ulice grupa koło 30-40 osób stoi zamaskowana i czeka na auta Arki Gdynia policja się temu spokojnie przygląda i pozwala do wybiegnięcia na ulice kibicom Motoru. Jestem na stadionie i co widzę? 0 ludzi z żonami dziewczynami i z dziećmi bo jak to można przyjść na stadion i siedzieć między ludźmi, którzy ślą cały czas przekleństwa. Następna sprawa wielki działacz w Motorze pan „Brzoza” , który to przez cały mecz przeklina w stronę piłkarzy Arki i to wszystko słyszy połowa stadionu i się śmieje. A wielki wodzirej na trybunach śle przez cały mecz przez megafon obraźliwe teksty w stronę kibiców Arki Gdynia a działacze nic z tym przez cały sezon nie robia. Więc życzę wam żeby was opuścili wszyscy sponsorzy bo jak tu w Lublinie robić drużynę na która będą ciągnąć tłumy ludzi z rodzinami jeśli się pozwala na takie rzeczy bo ja nigdy bym nie wziął dziecka ze sobą na taki stadion i nie wykładał pieniędzy na takie gó...o. Ale jak to krótko podsumowali kibice Arki Gdynia Co to za miasto co to za wieś nie ma co ...... i zjeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest !!!! Sami sobie pod górę robicie. Powodzenia z Waszą mentalności ze wschodu. Dresy, łysa głowa i skóra, cały Lublin, obrazek Lublina, którego widzieć będzie Polska, dzięki Wam na stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokibic jaki ty głupi jestes! zal mi ciebie i takich ludzi przyjdziesz na jeden mecz i walisz gluto ja chodze normalnie z cala rodzina i jest super atmosfera, pewniewoliszchodzi na Afie i nne tego typu kluby wiec chodz i pamietaj ze "arak gdynia....... świnia.!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleiny mecz MOTOR rozgrywa wspanialy bez kapuchy a jak by dostaly k....e to napewno bu wygrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widz napisał:
Dokibic jaki ty głupi jestes! zal mi ciebie i takich ludzi przyjdziesz na jeden mecz i walisz gluto ja chodze normalnie z cala rodzina i jest super atmosfera, pewniewoliszchodzi na Afie i nne tego typu kluby wiec chodz i pamietaj ze "arak gdynia....... świnia.!!!!!!!!!!!!!
Chodzisz z całą rodziną i śpiewasz- cyt""Arka gdynia....... świnia.!!!!!!!!!!!!! "- nie bujaj nas tylko załóz pampersa synek i nie chwal się bo mamusia jak przeczyta wieści na necie to ci tyłek skroi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to nie byli kibice tylko chuliganja po drugie na juwenaliach czy kozienialach pijanych jest 90% osób i jakoś ci to nie przeszkdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...