Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

III Liga: Piłka w Poniatowej musi być, Stal przed walnym zebraniem członków klubu

Utworzony przez tony, 9 grudnia 2009 r. o 20:17
W Poniatowej Stal niestety się niepodniesie dajmy się jej rozwiązać i niech rozpocznie od nowa Robotniczy Klub Sportowy STAL a Pani Burmistrz niech nie mówi że w Poniatowej musi być klub bo ona szasta nie swoimi pieniędzmi. WE projekcjie budżetu na 2009 nie dała na stowarezyszenia ani grosza oprócz stowarzyuszenie Stal poniatowa .Pani Burmuistrz już niedługo tylko 11 miesięcy na tym stanowisku i będziesz miała spokuj w nowej Hondzie pojedziesz w siną dal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tony napisał:
W Poniatowej Stal niestety się niepodniesie dajmy się jej rozwiązać i niech rozpocznie od nowa Robotniczy Klub Sportowy STAL a Pani Burmistrz niech nie mówi że w Poniatowej musi być klub bo ona szasta nie swoimi pieniędzmi. WE projekcjie budżetu na 2009 nie dała na stowarezyszenia ani grosza oprócz stowarzyuszenie Stal poniatowa .Pani Burmuistrz już niedługo tylko 11 miesięcy na tym stanowisku i będziesz miała spokuj w nowej Hondzie pojedziesz w siną dal
PISZESZ BZDURY NIE ZNASZ TEMATU A PANIĄ BURMISTRZ ZOSTAW W SPOKOJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawszebylo ciezko... ale jak ktos mial glowe to klub funkcjonowal a teraz zaduzo prezesow dzialaczy pol druzyny z poza pwa itd. itg,kto zna temat wie o czym mowie.byly prezesiina pozalsie boze to skutek tego co sie dzieje.trza postawic sprawe jasno i dzialac!-albo wygrac w totka!!do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu medytować? Macie rozeznanie (a jak nie to zróbcie), jaki budżet trzeba mieć, aby grać w III, IV czy V lidze i w zależności od tego ile jesteście w stanie wyskrobać, lokować się w ligę swoich możliwości. Największą głupotą jest robienie długów i zaniedbywanie młodzieży w imię starego schematu - zastaw się a postaw się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze bardzo masz tu budzet http://stat.stalponiatowa.pl/budzet/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sugerujcie sie ta strona. koleszka ktory ja prowadzi chodzi po chalupach i namawia zarzad zeby na niego glosowali 16 grudnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U MNIE TEŻ BYŁ ALE PROSIŁ ŻEBY PREZESI NIE REZYGNOWALI BO NIKT MĄDRY DO TAKIEJ CHOŁOTY NIE PRZYJDZIE GDZIE JEST PODŁOŚĆ I ZAWIŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też bym wiele rzeczy chciał robić, ale za mało zarabiam... na kogo by tu zawołać Duże pieniądze na klub od sponsorów to tylko łatwe pieniądze, a więc dług wdzięczności za zamówienia publiczne, umorzenie podatku, przychylne potraktowanie w przetargu itp. Filantropów niestety nie ma w Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw załatwiamy sponsorów, spinamy budżet, a dopiero potem robimy awans. Na kredyt to trzeba mieć dochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddajcie zalegle pieniadze zlodzieje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIENIĄDZE DLA PIŁKARZY BYŁY NP. PRZED MECZEM Z TOMASOWIĄ OK. 3 TYS.ZŁ TYLKO TRZEBA BYŁO WYGRAĆ FAKT ŻE TO BYŁY PIENIĄDZE DODATKOWE ALE PROŚCIEJ WOŁAĆ NA PREZESA I SIĘ NIE WYSILAĆ SIEDEM SPOTKAŃ DO TYŁU WSTYD MI PRZED ŻONĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutek napisał:
PIENIĄDZE DLA PIŁKARZY BYŁY NP. PRZED MECZEM Z TOMASOWIĄ OK. 3 TYS.ZŁ TYLKO TRZEBA BYŁO WYGRAĆ FAKT ŻE TO BYŁY PIENIĄDZE DODATKOWE ALE PROŚCIEJ WOŁAĆ NA PREZESA I SIĘ NIE WYSILAĆ SIEDEM SPOTKAŃ DO TYŁU WSTYD MI PRZED ŻONĄ
3 tys na jednego? bo jak do podziału to lipa... nawet po 3 stówy nie wyjdzie... trzeba by wszystkie mecze wygrywać zeby jakis konkretny grosz przytulić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym proponował połączyc siły z poniatową wies i ruszyc od b klasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbierz siły i idz do psychiatry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co teraz jest w poniatowej to jedna wielka lipa nie placal zawodnikom od trzech miesiecy z dojazdami tez jest tak samo nie zaplacili zawodnikom z II ligi ktorzy grali a i tak dostaja licencje na nastepny sezon pan Makolągwa i Olchawski potrafia tylko krecic a tak oprocz tego to nic innego nie robia a przepraszam obiecywac to umieja caly ten burdel ktos powinien wkoncu opisac pozd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...