Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

III liga > Po derbach bez zmian

Utworzony przez berni71, 19 maja 2008 r. o 20:35
Złej baletnicy to i ..przy spódnicy...............Łęczna była słabsza na boisku i to każdy obecny na stadionie to widział,ale podoba mi się relacja DW - nic o HETMANIE tylko tylkoo WIELKI GÓRNIK!!!!!!!!!!!!!! A może ktoś słyszał na zamojskim stadionie hasło - "nie kupili i przegrali" ! Oprawa meczu była super,kibice dopisali ale o tym DW nie raczył wspomnieć! Więc zachwycajcie się piłką marnego Motoru i WSPANIAŁEJ ŁĘCZNEJ a do Zamościa raczej nie zaglądajcie bo wasze relacje z meczów HETMANA są naprawdę marne i to może potwierdzić każdy kibic oglądający nie tylko to spotkanie! Pozdrawia wszystkich kibic (normalny) z Zamościa ---------------i tak mnie wykasują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha to ma byc relacja z derbow wojewodztwa? i to gazety, ktora opisuje wydarzenia w regionie wojewodztwa Lubelskiego (w koncu to dziennik wschodni)? to brzmi jak jakas relacji z gazetki fanklubu gornika łęczna. śmieszny ten brukowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i wlasnym oczom nie wierze!!! Przeciez Dziennik Wschodni to gazeta wojewodzka i w rownym stopniu powinna traktowac mieszkancow z polnocy i poludnia wojewodztwa, z wschodu i zachodu oraz z Zamoscia i Lecznej. Tymczasem autor artykulu wyraznie, bez owijania w bawelne trzyma strone Lecznej, nawet nie raczyl opisac sytuacji Hetmana po tym meczu!!! W ogole o Hetmanie nie wspomnial tak jakby to byl tylko rywal Lecznej. Sytuacje, ktore ten pseudodziennikarz opisuje sa dyskusyjne i kazdy moze je interpretowac na swoj sposob. Na przyklad kartka dla Szymanka byla ewidentna!!! Byl poza boiskiem na polowie Hetmana, kiedy wbiegl na boisko bez zgody glownego arbitra Gornik wyprowadzal kontre przez co zwiekszyl znaczaco sile ataku Lecznian! Tymczasem w artykule czytamy, ze mu boczny pozwolil... Moze jeszcze boczny mecz gwizdkiem rozpoczyna??? Moglbym jeszcze podac kilka przykladow bledow w artykule, ale to niczego nie zmieni i dam sobie spokoj. Na koniec powiem tylko, ze o braku kompetencji autora tekstu najlepiej swiadczy jego tytul:"Po derbach bez zmian". Bez zmian to by bylo gdyby byl remis, a tak Hetman zmniejszyl strate, ale jak widac bez wzgledu na wynik meczu tytul bylby taki sam. Na koniec dodam, ze nie jestem regularnym czytelnikiem Dziennika Wschodniego, ale kiedy tylko jestem w podrozy wtedy zawsze kupuje Dziennik jako codzienne zrodlo wiedzy o regionie. Jak widac Zamojszczyzna nie znajduje sie w orbicie zainteresowania dziennikarzy tej gazety, tak wiec i ja nigdy wiecej jej nie kupie!!! PS. Ogorkow tez juz nie zjem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie skończyłem czytać "ostatnie! " wasze wypociny na temat meczu w Zamościu.Żenada pod każdym względem,tylko zdjęcie może być.Po sprawozdaniu z meczu można odnieść wrażenie ,że 'prawie' to Górnik wygrał!Przez kilkanaście lat Was czytałem i to był dziś ostatni raz! Zmieńcie nazwę na "dziennik lubelski" bo i tak poza Lublinem nikomu nie dajecie szans na obiektywne relacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja też byłem na tym meczu. I choć jestem kibicem Gornika to staram się obiektywnie oceniać grę zawodników i pracę arbitrów. A kibicowanie grupki chamów z trybuny głównej do żenada. Skoro ultrasi mogli zachować się przyzwoicie /piękna oprawa meczu fanów Hetmana/ i nie obrażali się dlaczego ta "elita" z trybuny głównej dała popis chamstwa. Cytatów aż nadto ale nie będę ich przytaczał. A teraz poziom sportowy obu drużyn. Po pierwszych 30 min przy odrobinie szczęści Gornik powinien prowadzić 3:0 Szymanek, Buśkiewicz i Szymanek w sytuacjach niemal stu procentowych no i bramka Niżnika. A Hetman wykorzystał tylko "prezent" arbitra który nie widział albo nie chciał widzieć poprawności zagrania defensora Górnika. Konsekwencją czego strata bramki i zawodnika /słuszna druga żółta kartka/.Druga połowa to ewidentny błąd obrony i piękna bramka Hetmana i to wszystko na co było go stać. A powiedzenie "nec Herkules contra plures" zrobiło swoje. Ludzie więcej obiektywizmu - młodzież patrzy i dlatego takie zachowanie na trybunach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JUNIORZY I ZAWODNICY W B KLASIE WIEDZA ZE JAK SIE OPUSZCZA BOISKO W PRZYPADKU KONTUZJI LUB W CELU POPRAWIENIA STROJU TO TRZEBA ZWROCIC SWOJA UWAGE NA SEDZIEGO GLOWNEGO ZEBY MOGL POZWOLIC NA POWROT NA BOISKO-SKORO TEGO NIE WIEDZA ZAWODNICY LIDERA III LIGI TO PROPONUJE IM SIEGNAC DO PRZEPISOW GRY KOSZT JAKIES 15 ZŁ. A NAPRAWDE BEDZIE TO POMOCNE W ZROZUMIENIU NIE JASNYCH SYTUACJI I ICH NIESWIADOMOSCI DO NIEZNANIA PRZEPISOW-A POTEM CZY TO REDAKTOR CZY TO ZAWODNIK A O KIBICACH JUZ NIE WSPOMNE BEDE PSIOCZYC NA ARBITROW ZE ICH SKRZYWDZILI I WYPACZYLI CALY WYNIK SPOTKANIA-A TO POPROSTU NIEZNAJOMOSC PRZEPISOW I GLUPOTA KOPACZY-NA NICH POWINNI KIBICE PSIOCZYC ZA TO ZE NIE ZNAJA PRZEPISOW I ŁAPIA GLUPIE KARTKI OSLABIAJAC DRUZYNE PRZEZ CO JEST POTEM NIEKORZYSTNY WYNIK I OCZYWISCIE WINA ARBITRA-HEHE-SMIESZNE RZECZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adkam napisał:
I ja też byłem na tym meczu. I choć jestem kibicem Gornika to staram się obiektywnie oceniać grę zawodników i pracę arbitrów. A kibicowanie grupki chamów z trybuny głównej do żenada. Skoro ultrasi mogli zachować się przyzwoicie /piękna oprawa meczu fanów Hetmana/ i nie obrażali się dlaczego ta "elita" z trybuny głównej dała popis chamstwa. Cytatów aż nadto ale nie będę ich przytaczał. A teraz poziom sportowy obu drużyn. Po pierwszych 30 min przy odrobinie szczęści Gornik powinien prowadzić 3:0 Szymanek, Buśkiewicz i Szymanek w sytuacjach niemal stu procentowych no i bramka Niżnika. A Hetman wykorzystał tylko "prezent" arbitra który nie widział albo nie chciał widzieć poprawności zagrania defensora Górnika. Konsekwencją czego strata bramki i zawodnika /słuszna druga żółta kartka/.Druga połowa to ewidentny błąd obrony i piękna bramka Hetmana i to wszystko na co było go stać. A powiedzenie "nec Herkules contra plures" zrobiło swoje. Ludzie więcej obiektywizmu - młodzież patrzy i dlatego takie zachowanie na trybunach.
Piszesz ze starsz sie obiektywnie ocenic pilkarzy i prace arbitrow ale niestety tego nie robisz!! Okej jak Gornik po pierwszych 30min powienien prowadzic 3:0 z czym moge sie zgodzic bo zrobili te grozne sytuacje plus bramka. Ale czemu nie patrzysz co bylo po drugiej stronie boiska? W pierwszej polowie Hetman mial takich setek chyba ze 4 plus bramka PIotrowicza. Czyli jesli patrzylbys obiektywnie powiedzialbys ze po pierwszej polowie Twoj Gorniczek powinien przegrywac 3:5!! Co do trybuny krytej a wlasciwie jej lewej czesci(patrzac na boiska) to niestety musze sie z Toba zgodzic - bylo za duzo niepotrzebnego chamstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...