Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

III Liga: Tomasovia nie zmieni trenera? Avia żałuje niewykorzystanych sytuacji

Utworzony przez jj, 29 października 2009 r. o 22:58
No gdzie tam TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji) wyrzuci swego kolege z roboty przeciez ida swieta nowy rok wiec trenerowi kasa sie przyda,co z tego ze kibice sa w wiekszosci za zwolnieniem trenera a kto sie z nimi bedzie liczyl przeciez tylko oni maja patent na madrosc! przeciez kibice to nic nie znaczacy dodatek do sportu!!! a jesli chodzi o psychologa to tutejszym dzialaczom juz nic nie pomoze pasowaloby ich zamknac w kaftan i zamknac w okraglych bialych scianach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Spodziewaliśmy się ciężkiej przeprawy, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy, że rywale są aż tacy mocni. Jestem postronnym obserwatorem, ale dziwi mnie taka ignorancja w Avii. Przecież kadrowo Stal Sanok jest zespołem na pewno nie słabszym od świdniczan i wręcz dziwię się, że ta ekipa nie plasuje się w ścisłej czołówce tabeli. Gracze tacy jak Borowczyk, Węgrzyn, Pańko, Sumara, Kosiba czy Nikody poradziliby sobie spokojnie w wyższej lidze. Kilkoma tymi piłkarzami interesowały się kluby z I i II ligi, a to o czymś świadczy. Nie wspomnę już o sukcesach Stali w Pucharze Polski, gdzie drużyna ta wygrywała z Legią czy np. Polonią Bytom. Obok Górnika II, Unii, Spartakusa, Izolatora, Wisły Puławy i właśnie Avii Stal Sanok to zespół o największych możliwościach w tej lidze. Tabela nie pokazuje wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dnia 30.10.2009 Wiesław Kołodziej nie jest już trenerem AVII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...