Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Irlandia-Polska

Utworzony przez maciers, 17 marca 2015 r. o 12:18
Jedzie ktoś na mecz? Nie widzieliście może gdzieś w sieci ogłoszenia o odsprzedaży biletu na ten mecz? Chętnie bym odkupił - mogę zapłacić dużo więcej. Czasu trochę mało - a zapowiada się fajny meczyk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl - grajobilet.pl Na tym etapie nie ma żadnych szans na zakup normalnego biletu, na koniec pewnie będą, ale z kosmicznymi cenami. Milik i Lewy w formie, może i tym razem uda się coś ugrać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupisz biletu bo ich od dawna nie ma. Nawet jeśli się jakieś pojawią, to ceny będą z kosmosu ;-) W tym konkursie też się dodawałem. W życiu nie siedziałem na miejscach dla vipów ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na http://grajobilet.pl/ dodane, vipówki fajna sprawa, ale wiadomo jakie szanse ;-) Gdyby pojawił się ktoś, kto faktycznie chce sprzedać bilet, ale nie za kilka tysięcy, za jakieś normalne kwoty to zapraszam do tematu - chętnie pomogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do konkursu się dodalem - może jednak jakaś tam okazja się trafi. Jakoś specjalnie się nie nastawiam, ale może? Czemu nie... Wiem - wielu piłkarzy wróciło do formy, może w końcu zagramy bardzo dobre całe eliminacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że ten mecz może o wielu sprawach zdecydować i wiele zmienić, bo wtedy możemy być zdecydowanymi liderami na prawdę mocnej grupy - wszyscy liczymy na sukcesy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę na mecz ale niestety biletów nie ma od dawna, sam kupiłem bilet od kogoś kto nie mógł jechać ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam do sprzedania 2 bilety na polski sektor 131 kupione na kupbilet.pl Więcej info na robstar33@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...