Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV LIGA

Utworzony przez gal, 17 sierpnia 2013 o 19:17
stal poniatowa ma niezly atak . Napastnicy zdobyli 3 gole ale defenzywa jest jeszcze nie ustabilizowana powoli sie to poukłada nie dokuczajmy tez dzialaczom , robia co tylko moga .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tęcza Bełżyce podobno fałszuję podpisy piłkarzy ,dlaczego LZPN nie zgłasza tego do organów ścigania,czyżby miał coś na sumieniu?
0
Tęcza Bełżyce podobno fałszuję podpisy piłkarzy ,dlaczego LZPN nie zgłasza tego do organów ścigania,czyżby miał coś na sumieniu?
duren
0
Najgorsze jest to że takim zasłużnym  klubem jakim jest Stal Poniatowa rządzą ludzie z ulicy i trybun.Dlaczego do tego doszło, kto mógł do tego dopuścić. Może ktoś wreście na oczy przejży i rozliczy to towarzystwo bo ich rozliczą inni (US.ZUS Prokuratura oraz Sądy)) na czele zwładzami miasta i klubu.
0
Najgorsze jest to że takim zasłużnym  klubem jakim jest Stal Poniatowa rządzą ludzie z ulicy i trybun.Dlaczego do tego doszło, kto mógł do tego dopuścić. Może ktoś wreście na oczy przejży i rozliczy to towarzystwo bo ich rozliczą inni (US.ZUS Prokuratura oraz Sądy)) na czele zwładzami miasta i klubu.
RUSKI KAPUŚ
0
To masakra jakaś w Poniatowej. Obciach na całego. Wstyd dla wszystkich. BRAK MI SŁÓW.
0
panie kamiński jak pan się nie wstydzi opowiadac takie świństwa na temat  zawodników i zarządu
0
To wy pseło działacze macie jeszcze jakieś jalkieś pretensje, bo i tak mało na was temat powiedział. Myślę że prawdę o was zaczną dopiero pisać.
0
To wy pseło działacze macie jeszcze jakieś jalkieś pretensje, bo i tak mało na was temat powiedział. Myślę że prawdę o was zaczną dopiero pisać.
ŚWYNIA --ale prowda je po śtrunie zarządu
0
PANIE B.... chron kluby przed trenerem rodem z BEŁŻYC
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: