Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV Liga: Oponowicz i Osiej przymierzani do Międzyrzeca Podlaskiego, rachunki zostały zapłacone

Utworzony przez Kibic, 6 stycznia 2010 r. o 19:11
Do Hetmana nikt nie przyjdzie bo kazdy wie że rolujązawodników. Tak to jest na wsiach. Dużo obiecują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Kibicu może napisałbyś konkretnie kogo i w jaki sposób rolują a nie rzucasz takimi niepotwierdzonymi oszczerstwami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego no chyba że synka prezesa to nie dotyczy. Zaległe wypłaty zabieranie ze stypendiow to chleb powszedni w zólkiewce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic lepiej sie nie odzywaj bo jeszcze wyjdzie na tym kim jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to bardzo konkretnie napisałeś Kibicu. W Twojej wypowiedzi aż roi się od dat nazwisk i konkretnych sytuacji. Naprawdę bardzo wiarygodna wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Żółkiewka a co ty z policji jestes ze chcesz daty i nazwiska ?? Jestem kolega osób które grały w tym klubie więc wiem co jest tam grane. A na poparcie tej tezy to niby dlaczego praktycznie cały zespół odszedł w lecie ?? gdyby było dobrze to by po awansie zostali. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze że jesteś KOLEGĄ zawodników którzy GRALI w tym klubie. Rzeczywiście bardzo wiarygodne źródło informacji. Tym bardziej że ja jestem zawodnikiem który GRA w tym klubie i zdecydowanie nie zgadzam się z tym co mówisz. Jeżeli nawet zdarzają się opóźnienia w płatnościach to sięgają one max 2 tygodnie i są to sporadyczne przypadki a często zdarza się tak że zawodnicy dostają wręcz więcej niż było obiecane. A czemu zawodnicy odeszli to powinieneś sam najlepiej wiedzieć skoro twierdzisz że jesteś ich kolegą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żółkiewka napisał:
Jeżeli nawet zdarzają się opóźnienia w płatnościach to sięgają one max 2 tygodnie i są to sporadyczne przypadki a często zdarza się tak że zawodnicy dostają wręcz więcej niż było obiecane. A czemu zawodnicy odeszli to powinieneś sam najlepiej wiedzieć skoro twierdzisz że jesteś ich kolegą.
Popierwsze nie odeszli tylko z nich zrezygnowali bo kto bedziel placil komus kto siedzi na lawie caly czas. A aa to ze czesto sie zdarza ze zawodnicy dostaja wiecej to ja o tym pierwszy raz sie dowiaduje czyli co nierowno traktuja wszystkich ?? Kibic to pewnie zawodnik zolkiewki rowniez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He zawodnik. To duzo opcji nie ma skoro zawodnik. W takim razie to chyba ty dostajesz max 2 tygodnie później. Wiesz nie znam ludzi którzy odeszli latem ale gdybym zrobil awans to bym raczej nie odchodzil. Przecież to logiczne. Skoro piszecie że siedzieli na ławce to chyba trochę dziwne bo z tego co mi wiadomo to tamci ludzi stanowili o sile zespołu. A zawodnikiem nie jestem i na pewno bym nie chciał być. 5 liga to dla was odpowiednie miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze Kibicu pomyliłeś w swojej ostatniej wypowiedzi komentarze moje i "dza".Ja nigdy nie twierdziłem że oni siedzieli na ławce.Muszę się z Tobą zgodzić że to dziwne że odeszli po awansie bo ja też bym tak nie zrobił. Ale skoro tak uparcie twierdzisz że istnieją takie zaległości w płatnościach to może powiesz w końcu konkretnie kto ma te zaległości bo rzucasz oskarżenie i nie popierasz go żadnym faktem. A jeśli chodzi o komentarz "dza" do mojej wypowiedzi że często dostajemy dodatkowe pieniądze to rzeczywiście może źle się wyraziłem. Miałem na myśli że zawsze kiedy na to zasłużymy coś ekstra się znajdzie. A że nie często zasługiwaliśmy to już tylko i wyłącznie nasza wina. Podsumowując tą dyskusje mam propozycję. Jeśli komuś jest tak źle w Hetmanie i gra w nim za darmo lub ma duże zaległości to niech to głośno powie. A jeśli jest bardzo niezadowolony z klubu to niech sobie poszuka nowego.Napewno nikt mu przeszkód nie będzie robił. I nie mówię tego złośliwie. Jeżeli ktoś uważa że w innym klubie będzie miał lepiej to Żółkiewka nie jest przecież więzieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bede sie wypowiadał czy komuś jest źle czy nie. Wiadome jest że jako gracz z Żółkiewki czytaj syn prezesa bedziesz wybielać ten klub. Spytaj się swoich kolegów z miasteczka czy faktycznie mają wszystko wypłacone. Nie chodzi tu o jakieś nagrody tylko pieniążki za treningi a raczej ich brak. Wiem że ta rozmowa prowadzi do nikąd ponieważ jako syn prezesa bedziesz go bronił jest to wręcz oczywiste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i niestety podałeś kolejną nieprawdziwą informację. Nie jestem Tomkiem i nawet nie jestem z Żółkiewki. No ale cóż. Każdy ma prawo do wygłaszania swojej opinii. Ja się z Tobą nie zgadzam. Myślę też że jeśli ktoś będzie prowadził rozmowy z Hetmanem to przy podejmowaniu decyzji nie będzie się sugerował naszą dyskusją. W Żółkiewce nikt nie podpisuje długoterminowych kontraktów więc każdy może przyjść i osobiście się przekonać jak jest rzeczywiście i jeśli nie będzie zadowolony po rundzie odejść.O ile pod względem sportowym odstawaliśmy na jesieni od pozostałych drużyn to pod względem sumienności w realizacji zobowiązań do klubu nie mam zastrzeżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A że tak spytam skąd ty wiesz na ile są kontrakty podpisywane ?? Jak możesz to wiedzieć. Takie informacje posiadają prezesi. Więc panie Tomek proszę nie ściemniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chyba masz jednak jakieś problemy emocjonalne. Jeśli uważasz że tylko prezesi wiedzą na ile kto ma kontrakt ile kto kasy dostaje itp to gratuluję wiedzy na temat realiów panujących w drużynie. Ale takie wyobrażenie wyrobiłeś sobie pewnie podczas rozmów z kolegami(tymi co grali lub grają w Hetmanie i mówią o zaległościach). Ciekawe ile jeszcze bzdur Ci naopowiadali. Po Twoich wpisach dochodzę do wniosku że kompletnie nic nie wiesz o tym klubie dlatego nie będę już komentował tych irracjonalnych bzdur. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cjlopcze drogi po pierwsze to nikt w tym wiejskim klubie nie ma kontraktu. Watpie by ktoś miał spisaną umowę. Prawda boli dlatego tak sie denerwujesz. Ale nic powodzenie w graniu w wiejskim klubie pewnie tylko na to zaslugujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już napisałem wcześniej bez komentarza.Nabita z Ciebie bo nie masz pojęcia o czym piszesz.Gratuluję niewiedzy i ignorancji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiedzy to ty nie masz. Taka jest prawda. Nie wiesz co mówisz więc sie nie wypowiadaj. A idąc twoim postępowaniem to daj dowody że wszystko jest płacone na czas i że jest super. Nazwiska daty itp . Słucham Ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Zawodnikiem Hetmana i jak to czytam to mnie coś bierze. Postanowiłem więc sprostować wszystko o czym piszecie. A więc od początku jeśli chodzi o tych którzy odeszli w lecie to podobno bali się rywalizacji w 4 lidze i nie chodziło tu o pieniądze. Klub zorganizowany jest nie za dobrze. Przykro mi to mówić ale niestety task jest. Co to pieniążków to wszystko wypłacane było. Cały problem polega na potrącaniu ich. Dzialacze zabierają te pieniądze jak im się podoba. Jednemu więcej drugiemu mniej . A co do zaległości to nie wiem jak ma ten kolega co pisze ale chybna wszyscy zawodnicy nie otrzymali pieniążków za październik i listopad. Więc dziwne że piszesz że max 2 tygodnie. mam nadzieję że to już wszysko. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie dokumenty dostępne są u skarbnika.Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości rozwieje je właśnie u tego pana. Nazwiska zawodników daty kwoty i podpisy piłkarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Jakim prawem ty masz wgląd w coś takiego. Jak ja udajęsie do skabnika to on rękami i nogami zasłania wszystkie kwoty innych zawodników. Dziwi mnie to. Jak dla mnie to masz jakieś za duże przywileje. Coś mi tu nie gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...