Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV Liga: Orion lepszy od Lublinianki

Utworzony przez Fan, 1 września 2008 r. o 08:51
A ja wierzę, że Lublinianka się wreszcie podniesie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piłkarze lublinianki to młodzi i świetni piłkarze mają przed sobą ogromne możliwości a ich bardzo dobra gra jeszcze zaowocuje i nie jeden klub będzie się starał o tych zawodników niektórzy już walczą na różnych arenach piłki noznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic z niedrzwicy napisał:
piłkarze lublinianki to młodzi i świetni piłkarze mają przed sobą ogromne możliwości a ich bardzo dobra gra jeszcze zaowocuje i nie jeden klub będzie się starał o tych zawodników niektórzy już walczą na różnych arenach piłki noznej
w zupełności zgadzam się z tą opinią bo znam bardzo dobrze tych zawodników szczególnie tych młodych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Jacy Pażdziorka Wąskiego, od szybkiego pro lopeza...... Hej, kiedy Jaca łopijem ten twój debiucik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się podoba styl pisania Dziennika, od lat się nie zmienia.I to jest dobre bo każdy wie czego tu szukać. W Zamościu jest HETMAN i jak zwykle na tej stronie jest go bardzo mało a można rzec wcale.To,że gdzieś tam wygrał jest warte tylko małej wzmianki a o małych drużynach się rozpisują.Jeszcze raz moja propozycja - Panowie dziennikarze z DW nie zaglądajcie do Zamościa bo raczej tu Was za wasze pisemka się nie lubi a i za stronniczość w swioch opisach także.Moja propozycja!!!! Nie piszcie o HETMANIE ani o żadnym z zespołów zamojskich,tak będzie lepiej dla wszystkich!fascynujcie się słabym Motorem i resztą popleczników marnej Lubelszczyzny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...