Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV liga: Tacy kibice to prawdziwy skarb

Utworzony przez ZEN_Avia, 3 stycznia 2010 r. o 20:19
Po moim nicku widać że nie jestem kibicem z Chełma ale wręcz z przeciwnego Klubu. Udzielam sie dlatego bo zaskoczony jestem tym artykułem, dodam - pozytywnie zaskoczony. Przecierałem oczy ze zdumienia czytając pochlebne opinie na temat kibiców, ponieważ lubelskie media znane są ze szkalowania naszego ruchu. Proponuje aby co niektórzy lubelscy dziennikarze przekonali sie że o kibicach można też pisać pozytywnie , pisać o ich akcjach charytatywnych itp a nie tylko ich obrażać i porównywać do dzikiego bydła. Tyle ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój co za propaganda a na dodatek nierzetelność dziennikarska. Strona internetowa nieaktualizowana od początku grudnia ubiegłego roku a gość pisze że na bieżąco - na dodatek oparta o futbolowo.pl. Mikołajki robią kibice różnych klubów w naszym regionie. Cytat po meczu z Lublinianką... wszystko fajnie tylko więcej było kibiców Motoru na tym meczu niż Chełmianki. Naprawdę rzetelność dziennikarska powala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz jeszcze rozszyfrujcie znaczek na tej fladze i sformułowanie "zawsze w honorowy sposób" a okażę się, że promujecie chuliganów. Strona nie aktualizowana od początku grudnia, brak autorskich tekstów, brak przeglądu prasy. Tylko pozazdrościć profesjonalizmu. Tan artykuł powstał chyba na zlecenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałem dodać, że frekwencja na meczach Chełmianki zależna od tego czy w pobliżu stadionu odbywa się festyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przynajmniej nikt sie nie napina tak jak wasz lokalny bard - sienko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ~R~ jesteś żenujący i chyba pochodzisz z zakompleksionego Krasnegostawu?! Gratuluję decyzji w sprawie trenera. Nie on nie brał udziału w korupcji... tak go z książki telefonicznej wzięli!!!? Ajjjjjjjj jak ktoś jest więśmakiem to tego się nie zmieni :/ Popatrz że napisano dobrze o kibicach a nie jakieś swoje animozje tu pokazujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że nie napisano prawdy to raz, a dwa to zwykły sponsorowany artykuł i nic więcej. Niczym się to nie różni od artykułu o super komórce, która jednak przy bliższym oglądzie rozpada się w dłoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm to jedna wielka obora, a chełmianka to jeden wielki smurd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Wisła Puławy to... no pasuje tylko jedno wiec niech każdy sobie dopowie!!! Nie pisz baranie takich rzeczy bo sam sie ośmieszasz bolku Pozdro dla NORMALNYCH KIBICÓW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kolegi co twierdzi że na meczu Lublinianka - Chełmianka było więcej kibiców Motoru niż CH. Kolego, tego dnia Motor grał na wyjeździe w Zabrzu. Widać boli Cię to że piszą o kimś dobrze zakompleksiony buraku z Włodawy czy tam Hrubieszowa. Wspierałem Chełmiankę w Bełżycach i powiem że takich kibiców to ze świecą szukać w niższych ligach. Pozdrowienia dla fanów z Kredowej Stolicy. CHEŁMIANKA & MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wygrywasz Czy Nie Ja I Tak KoCHam Cię! W Sercu Moim CHEŁMIANKA UkoCHany RKS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Chełmianka-jak na tę klasę rozgrywkową wielkie brawa dla kibiców!!Oby już za pół roku liga wyżej!pzdr z Lublina!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłem w Lublinie na meczu Lublinianka - Motor i to nie prawda, ze byli tam głównie kibice Motoru. Sam jestem z Chełma i zareczam, że była duża grupa Chełmianki. Motoru dużo pojechało do Zabrza na mecz, wiec nie piszcie bzdur. Oczywiscie Motorek nas wsparł i za to dzięki. Niektórych "boli" to, że Chełmianka ma zgodę z Motorem, ale to juz ponad 25 lat i wiekszosci tych których "boli" nie było jeszcze na świecie, a ich kluby grały w "parafialnych" ligach Kibice jak to kibice - są rózni, każdy ma swój świat, ale nie mozna uogólniać, że wszyscy to chuligani i zadymiarze, bo tak nie jest. W Chełmiance też są kibice, którym głównie zależy na wyniku sportowym na boisku i dobrej atmosferze na trybunach. Jesli chodzi o klub - to wynik w rundzie jesiennej mówi wszystko! Runda bez porażki, komplet zwycięstw u siebie! Wszyscy piłkarze zostają, dojdzie dwóch młodych i ... za poł roku III liga w Chełmie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie grzeszne aniołki http://www.youtube.com/watch?v=lhgDtqVDkP8...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisła_Puławy napisał:
Chełm to jedna wielka obora, a chełmianka to jeden wielki smurd
Tylko wtedy jak gra z Wisła P. i przyjadą od was dziewczyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...