Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV Liga: Zarząd Startu Krasnystaw ma dylemat co zrobić z Jarosławem G.

Utworzony przez jedyny sprawiedliwy, 29 grudnia 2009 o 13:21
o czym wogóle mowa? w naszej PZPN-owskiej mafii nikt sobie nic nie robi z tego, że sedziowie mają zarzuty, że są na nich ewidentne dowody, że kompromitują nasz kraj w całej Europie a pomimo to sedziują mecze więc niby dlaczego Start miałby wyciągac konsekwencje wobec trenera Góry ? ja mam propozycję : jeżeli Sb-ecki zarząd LOZPN poda się do dymisji to i Start odwoła trenera Górę. Panie Prezesie Rapa, Sachajko .... reszta swołoczy, co wy na to ? UZDROWICIELE LUBELSKIEJ PIŁKI , cholera jasna. Wy wstydu przed samymi soba nie macie. To dzięki takim jak wy polska piłka jest od lat OŚMIESZANA a my kibice musimy ten wstyd łykać, bo wg was "wszysko jest ok i wogóle to nie wiecie o co się was czepiają". SAMOZADOWOLENIA W NOWYM ROKU KOCHANY ZARZĄDZIE
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam pomysła jak mówi Kiepski. Trenera Jarosława G. po prostu odesłać do macierzystego klubu i po kłopocie.
0
Jarek w końcu masz swoje 5 minut,zasłużone...
0
wreszcie zostali ustrzeleni dwaj lubelscy cwaniaczkowie: KOMOR I GÓRA. tak zawsze nosili wysoko głowy. A Komor towarzyszył drużynie sędziów na Mistrzostwach. SKANDAL.
0
jedyny sprawiedliwy napisał:
o czym wogóle mowa? w naszej PZPN-owskiej mafii nikt sobie nic nie robi z tego, że sedziowie mają zarzuty, że są na nich ewidentne dowody, że kompromitują nasz kraj w całej Europie a pomimo to sedziują mecze więc niby dlaczego Start miałby wyciągac konsekwencje wobec trenera Góry ? ja mam propozycję : jeżeli Sb-ecki zarząd LOZPN poda się do dymisji to i Start odwoła trenera Górę. Panie Prezesie Rapa, Sachajko .... reszta swołoczy, co wy na to ? UZDROWICIELE LUBELSKIEJ PIŁKI , cholera jasna. Wy wstydu przed samymi soba nie macie. To dzięki takim jak wy polska piłka jest od lat OŚMIESZANA a my kibice musimy ten wstyd łykać, bo wg was "wszysko jest ok i wogóle to nie wiecie o co się was czepiają". SAMOZADOWOLENIA W NOWYM ROKU KOCHANY ZARZĄDZIE
dO jedynego sprawiedliwego! JESLI JESTES TAKI SPRAWIEDLIWY TO POKAZ CO POTRAFISZ W DZIALANIU. wYDAJE SIE ZE TYLKO W MORDZIE JESTES MOCNY I POTRAFISZGŁUPOTY PISAC ANONIMOWO. UJAWNIJ SIE I POKAZ SWOJA ODWAGĘ
0
Czyżby ktoś się wstawił za panem Jarkiem?przecież to narcyz i świnia.no cóż..
0
Każdy ma prawo komentować tylko na pana coś trzeba wiedzieć.Życie wydaje wyroki oni już są po nim,brudy zostawmy im DZIĘKUJEMY INNTELIGENTNI wiedzą że nie korzystamy z takich USŁUG i to będzie wydajnik.POWODZENIA.
0
opin napisał:
Czyżby ktoś się wstawił za panem Jarkiem?przecież to narcyz i świnia.no cóż..
Uczciwy człowiek nie kupczy sportową rywalizacją, wylać go na zbity pysk !!! Każdy klub powinien się brzydzić takim trenerem.
0
kryminalista wychowawcą młodzieży. BRAWO
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: