Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV liga: Zwycięstwa Sparty i Chełmianki

Utworzony przez ~Chełmianin~, 21 czerwca 2009 r. o 21:29
Jakie 2,5 tys widzów??mecz został przerwany po wejsciu na murawe "kibiców " Włodawianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kibice Włodawianki w 80 minucie przechodzili przez narożnik boiska. W tym czasie na stadionie juz nie bylo kibicow Chełmianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAJACE NAJPIERW DOSZLO DO ZERWANIA FLAGI WLODAWIANKI,BYLA AWANTURA NA BOISKU ,PPOOTEM SPOKUJ ,SEDZIA PODJAC DECYZJE ZE JAK JESZCZE RAZ WEJDA KIBICE NA MURWE PRZERWIEM MECZ I PRZERWAL BO WEDSZLI KIBICE Z WLODAWY A NIE Z CHELMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WLASNIE TO PRZXERWANY MECZ PRZEZ NASZYCH PSEŁO KIBICOW PAJACOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem na tym meczu bo bylem na białym,tak to mecz przerwany z winny wlodawianki ,a nie chelmianki,ale znajac zycie beknie chelmianka,w walce plecy dla wlodawy na stadionie i poza nim,rzucali w chelmianke bytelkami,pruli sie przy psach..zalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto z was nie uciekałby przez boisko podczas gdy w wasze plecy leciałyby butelki, cegłówki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie... weźcie.. Nikt nie chciał aby się coś mu stało.. A "kibice" chełmianki zachodzili Cmentarnie "do tyłu" i każdy szukał najszybszego sposobu do ucieczki... Było nie próbować zabierać flagi to by mecz się skończył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LKS napisał:
No nie... weźcie.. Nikt nie chciał aby się coś mu stało.. A "kibice" chełmianki zachodzili Cmentarnie "do tyłu" i każdy szukał najszybszego sposobu do ucieczki... Było nie próbować zabierać flagi to by mecz się skończył!
Buahahahhaha !!!!! KIBICE CHEŁMIANKI NIE ZASZLI OD TYŁU !!! BUHAHAHAHAHHA !!!! CHEŁMIANKA ZAATAKOWAŁA WIARE (FLAGE) ALE SIĘ NIE UDAŁO I CHCIELI PRZEKOPAĆ TYCH CO CHCIELI JĄ ZABRAĆ I WTEDY WBIEGŁO NA MURAWĘ OK. 100 KIBICÓW CHEŁMIANKI BIEGŁO W STRONĘ WŁODAWIANKI POŁOWA SEKTORA UCIEKŁA A DRUGA POŁOWA ZOSTAŁA PRZEKOPANA POTEM PRZYPOMNIELIŚMY SOBIE ŻE FURY STAŁY ZA STADIONEM ;/ I POBIEGLIŚMY DO NICH !!!! A ONI ZACZEI RZUCAĆ W SAMOCHODY BUTELKAMI, KAMIENIAMI. I PUSZKAMI Z PIWEM (PEŁNYM)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu nie wytrzymam. Całą akcje zaczęła chełmianka. Wszystko rozpoczęło się z ich winy. Fakt, przegrywaliśmy dwoma bramkami, ale kiedy Włodawianka zaczęła już grać to oni zrobili 'rozpierduche' na boisku. Po prostu żałosne. Było masę poszkodowanych osób! i jeszcze jedno: co zrobiliście z naszym cmentarzem?! popisaliście się inteligencją, nie ma co. i Wy niby z miasta?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że całą akcję sprowokował górnik. Chełmiacy i Motor tylko się przyglądali do pewnego momentu. Cwani to Wy jesteście ale na forum albo przy policji. Byłem w tej połowie która została na sektorze i nie zostałem przekopany. Ch** w d tym sprzedawczykom którzy uciekli. Za nie uszanowanie cmentarza macie kose. Do zobaczenia na białym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko zaczęła chełmianka, to chełmianka zaczęła wbiegać na boisko, a nie włodawianka. Wszystko było widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem ze jestescie z Włodawy ale ZAŁAPCIE JEDNĄ SPRAWĘ! Mecz został przerwany po drugim wejsciu na murawe. To co sie dzialo wczesniej nie ma NIC do rzeczy. Weszliscie na boisko i dlatego sedzia przerwal mecz. Takie to trudne do ogarniecia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko tych fur skasowanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie na yt jak było, to wasi kibice przebiegli całe boisko a nie nasi, ani jednego włodawskiego kibica nie było pod waszym sektorem. We włodawie są sami ultrasi, a nie deb***e, którzy tylko cmenatrz umią zniszczyć... :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to banda deb***i z chełma wpadła na murawe. i od tego sie wszystko zaczeło. piszecie ze kibice z włodawy uciekali przez boiski. fakt. bo tam było kobiety i dzieci w które rzucaliście butelkami i zniczami z cmentarza. wasza triada pokazała co potrafi. walczycie tylko z dziecmi i kobietami. jak pojawia sie widzew lechia legia albo wiecej policji juz wam rura mieknie. we włodawie sa kibice którzy chca ogladac mecz i dopingowac. nie potrafilscie dorównac pod wzgledem dopingu - wasza oprawa była naprawde imponujaca hahahahaha - to zaczeliscie dym. pierwszy raz w zyciu żałuje ze we włodawie nie ma klatki na takie bydło jak wy. Teraz mam tylko nadzieje ze PZPN raz w życiu podejmie słuszna decyzje i przyzna zwyciestwo walkowerem Włodawiance. Może to czegos was nauczy - w co watpie bo głupota jest nie uleczalna. BYŁ BEDZIE JEST ZAWSZE LKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysio po czyim wejsciu na murawe sedzia przerwal i zakonczyl mecz? po drugie sam przyznajesz ze Wlodawianka ma stadion ktory nie spelnia norm bezpieczenstwa. Jeszcze napisz ze na boisku byliscie lepsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WWW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka,że Chełmianka i zarówno Włodawianka zrobili z siebie zwykłe dupy! Fakt to Chełmscy de***e wpakowali się na stadion po flagę Włodawianki, chyba logiczne jest to, że kibice Włodawianki bronili barw. Zaczęła się bójka ale przewaga liczebności Chełmianki przeraziła kibiców Włodawianki i wszyscy zaczęli uciekać! Skoro uciekali to po jakiego ch*ja ładowali się jeszcze wcześniej na stadion bronić Włodawianki skoro widać było ilu wrogów jest! Parodia. Oczywiście najeb**e Chełmskie ćwoki zaczęli nachodzić stadion od tyłu. Ale kto pierwszy rzucił butelką oczywiście Włodawa! Mogę nawet wskazać palcem kto to był, bo byłem blisko i wszystko widziałam jeszcze sam o mało nie zarobiłem butelką. Prawda jest taka, że kibicie Włodawianki zachowali się jak cipy choć na początku rżnęli cwaniaków! Przez nich tylko dostali niewinni ludzie! No ale słuchajcie jakiś 300 Chełmiaków do bicia na 17 z Włodawianki to czego wy się spodziewaliście...I to teraz Chełmianka będzie po was jeździć LKS WŁODAWIANKO! I wcale się nie dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenade pokazała niedoje*ana Chełmianka... Żal wieśniaków... Co oni reprezentują? Biegać po grobach i niszczyć... Brak słów. Co do tego kto zaczął... niedojebcy z chełma, po co zaczynali? Ilu było kibiców z Włodawy? Garstka więc co się dziwicie że uciekali? Niewinni bardziej dostali niż ci którzy to zaczęli... Brak kultury i niedojeba*i chełmiacy i reszta pokazali... PS. Pozdro dla chełmiaków i reszty nad białym hah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier... Włodawa nawet bić sie nie potrafi.. tak to na meczu z jakimiś leszczkami to spiewaja a tak to stulili ryje i nic!!! żal mi włodawy, włodawianki, i ty poperdzielonych kibiców za dyche... To są kibice???!!!! czy tak się zachowuje kibic?? ku*** kibic ma pomagać zespołowi a nie szkodzić... ku*** nie da się opisać bez mózgowego zachowania włodawy... ku*** cwaniaki tylko po piwie.. i do 3 osób jak wiecej osób to spier***aja.. WSTYD.. Zasłużona wygrana chełmianki i zasłużony wpier*** dla włodawy i włodawianki (zreszta jak zawsze) PRZYNIEŚLIŚCIE WSTYD ku***!!!!! Włodawa.. ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...