Dziwnym trafem ale redaktorzy z "wielkiego"Lublina nie chcą pisać o sukcesach "Podlasia" z "małej"(według nich)Białej Podlaskiej.Nie chcą podać ogółowi kibiców że "Podlasie" remisem w Piotrowicach zapewniło i sobie i "Wiśle" Puławy start w III lidze co słusznie zauważyli kibice puławscy-odsyłam do portalu kibiców "Wisła"Puławy-Duma Powiśla.Redaktorek Wieczerzak swego czasu zabawiał się w "typera" i już do awansu doIIIligi wyznaczał Olendra Sól pisząc wielkimi literami chymn pochwalny im.Robicie panowie wielkie byki co Wam słusznie wytykają kibice na forum ale mimo takich "klopsów" widać jesteście nietykalni i tkwicie w samouwielbieniu(widocznie Wasi szefowie nie czytają naszych-kibicowskich wypocin).Jeszcze dodam do Waszej wiadomości(za pewnym portalem piłkarskim i sam sprawdziłem) że na dzień dzisiejszy tylko trzy kluby piłkarskie w Polsce ,od ekstraklasy do IV ligi nie poniosły porażki w sezonie 2008/2009 a są to:"Podlasie" Biała Podlaska IV liga,"Górnik" Wałbrzych IV liga i "Świt " Nowy Dwór Mazowiecki.Myślę że należałoby to napisać grubymi literami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz