Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jan Złomańczuk, Marek Majka i Władysław Łach kandydatami na trenera Motoru Lublin

Utworzony przez wero, 29 września 2010 r. o 18:33
Motor sięga DNA,Jeżeli Majka lub Złomańczuk zostanie Trenerem,to jakaś paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za kochany Motor weze wreszcie ktos pomorze temu klubowi Zuk jest tylko medialny a w rzeczywistosci chce aby klub zniknol z Lublina .Uwaga maly RADZIONKOW gmina na klub promocje dala 300 tys zlotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie o kase chodzi a o bagno w jakie sie ktos laduje. faktem jest ze za 10tys to i wszystkie kur... z trybun w moja strone by mi wisialy. poza tym moga proponowac i 20tys a praca bedzie za 0 bo kasy jak nie bylo tak nie ma. motor dno a kibice swoimi kur... z trybun nie doprowadza do zmian. a co do jonczyka to dno zobaczyl i uciekl najszybciej jak mogl. jego slowa odebralem tak: zbierajcie kase bo za biedni na mnie jestescie a jak ktos interpretuje inaczej to jest śmieszny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...