Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Czarniecki: Damy radę w czwartej lidze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2017 r. o 16:40 Powrót do artykułu
brawo dla trenera i całego Szczebrzeszyna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pan trener ma uprawnienia do prowadzenia drużyny w IV lidze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem kiedyś w Szczebrzeszynie bardzo dawno temu mam sentyment do waszej drużyny, powodzenia w IV lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A czy pan trener ma uprawnienia do prowadzenia drużyny w IV lidze?
 O ile wiem to nie ma, ale jest przepis, zgodnie z którym trener awansujący z drużyną do wyższej ligi może w niej przez rok pracować mimo braku właściwych uprawnień. Konkretnie to jest w Art. 33 Uchwały nr IV/63 z dnia 20 kwietnia 2017 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej w Polsce 
Trenerzy, którzy uzyskali z prowadzonym przez siebie zespołem awans do ligi wymagającej od trenera posiadania wyższej licencji, w dalszym ciągu mają możliwość prowadzenia tego zespołu w wyższej klasie rozgrywkowej. W takim przypadku wydawana jest takiemu trenerowi warunkowo zgoda na prowadzenie zespołu w danej klasie rozgrywkowej na okres jednego roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah drużyny z IV ligi bedą sie bać Roztocza, przyjedzie Tomasovia i piątkę im wsadzi to samo z Krasnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiesz, Roztocze przez chyba 4 lub 5 sezonów z z rzędu grało w IV lidze. To dlaczego teraz mają mieć jakąś wielką trudność? Liga zweryfikuje czy będą na tyle mocni aby się utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za sprawą połączenia dwóch grup III ligi (lubelsko-podkarpackiej i świętokrzysko-małopolskiej) po sezonie 2015/2016 z grupy lubelskiej III ligi spadło wiele drużyn m. in Tomasovia, Lewart, Lublinianka, Chełmianka (ci ostatni teraz awansowali) i lubelska IV liga stała się dużo mocniejsza niż poprzednio. Powiedziałbym więcej poziomem bardziej przypomina dawną III ligę niż IV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...