Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeśli radni nie dadzą pół miliona zł Motor Lublin upadnie

Utworzony przez lbn, 23 czerwca 2010 r. o 16:00
komunizm (tak jak motor, ktorego zresztą był ojcem) tez miał 40 lat jak się go pozbylismy bez płaczu. to samo czeka motor. nie chcę zeby z moich podatkow szly pieniadze na klub ktorego jedynymi osiągnięciami jest afera łapówkarska i bydło na trybunach i obos stadionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piątek nosił koszulę w zębach jak istniał MOTOR, a teraz nie ma prawa pozbawiać mieszkańców Lublina piłki nożnej! Chcemy prawdziwego klubu MOTOR LUBLIN jak na miasto wojewódzkie przystało WSTYD PANOWIE RADNI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Nie pozwólmy na upadek tego klubu! Piątek! Nie wiem na kogo mam zagłosować w najbliższych wyborach, ale wiem na kogo mam nie głosować! Dzięki za wyjaśnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też płacę podatki chcę żeby te pieniądze poszły na MOTOR a nie na jakieś kubki i koszulki z logiem miasta,których nikt nie nosi i żadna z nich promocja miasta,bo turyści nie kupują takiego badziewia.CBA już bada ruchy naszych radnych także wszystko wyjdzie na jaw na co pieniądze idą.Jest tylko MOTOR w Lublinie jest tyko MOTOR!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
melo napisał:
KATEGORYCZNE NIE !!!! nie zgadzam się aby moje podatki trafiały na takie "coś" jak motor !!!! nie dam na to kasy. ~~melo~~
a ja nie zgadzam się, żeby moje podatki szły na takich jak Piatek i takich jak ty melon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANI GROSZA BANDYTOM !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
ANI GROSZA BANDYTOM !!!!!!!!!!!!!!!!!
a twoja matka PUSZCZA SIĘ ZA 5 ZŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez takich Pajacy jak Piatek całe miasto cofa się w rozwoju. Gratuluje... a tych co nazywaja kibiców bandytami proponuje przejść się na mecz i zobaczyć na własne oczy a nie kierować się stereotypami ja tak zrobiłem i zmieniłem zdanie o 180 stopni... zachowujecie się jak ciemnogród. Zaorajmy całe miasto i będzie spokuj będziemy sobie buraki chodowąc i będzie każdemu dobrze... a takie Sporty jak piłka ręczna nie przyciągają takich ilości jak mecz piłki kopanej ( zobaczcie na Lecha po 30 tyś na meczu a nie na motocros max 20 osób.) dla mnie to jest Kompromitacja co tacy ludzie robią w ratuszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten smierdzacy czoskiem niePO-RADNY Szabas (Sobota lub inny dzien tygodnia) mysli ze kasa POdzieli sie z innym nadetym bizmesmenem PełO nijakim Wolfem i kolejną niePO-RADNĄ Sabą ("Saba" tak moja sasiadka woła na swoja suke pudla) od niepopularnej dyscypliny jakim jest babski szczypiorniak, na legowe mecze którego przychodzi jakies 200 osób - mistrz polski i 200 osób na trybunach hahahahahahahahahaha JEST TYLKO MOTOR W LUBLINIE JEST TYLKO MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy ktorzy tak placza ze Motor nie kojarzy sie z Lublinem, otoz jestescie w bledzie, nietak dawno na lamach prasy lubelskiej byla prezentowana ogolnopolska ankieta, z czym kojarzy sie Lublin, no i kojarzy sie z trzema rzeczami, i jedna z nich jest wlasnie Motor, nie wierzycie poszukajcie, to sa fakty. Ja place podatki i to niemale i tez bym sobie nie zyczyl by moje pieniadze szly na niektore nie interesujace mnie rzeczy, ale niestety zyjemy w spoleczenstwie i widac ze bardzo wielu z was nie doroslo do zycia, co w sumie spowodowane jest prawdopodobnie wiekiem wypowiadjacych sie. ten radny wtorek zawsze glosno krzyczy by ugrac cos dla krosa, tak bylo zawsze, a pisanie ze lublinianka jest bardziej utytulowanym klubem jest kolejnym bledem, jest tylko starszym wiekowo ale nie bardziej utytulowanym, poszukajcie i porownajcie ale dla was to za trudne zaorac i juz a jak juz zaoracie to co? Piszecie chuligani, a taka barcelona, man utd czy roma nie ma ich? Kazdy klub ma, kazdy klub w polsce ma, to co sie dzieje w lublinie to nic w porownaniu z lodzia, krakowem czy warszawa, ale wam tego nie przetlumaczy wy jestescie chorzy jak tylko przeczytacie nazwe Motor, slinicie sie do klawiatury bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodam tylko tyle ze zamiast rozrywki dla wielu (wbrew pozorom bardzo wiele lublinian interesuje sie Motorem choc nie chodza na mecze) i dziedzin zycia bo tak nazwijmy sekcje pilkarskie mlodzikow, a jest to kilkuset chlopcow i chlopakow, upadnie gora pociagnie za soba dol.. wam to chyba najlepiej by pasowalo postawic kolejna biedronke na miejscu stadionu i lidla obok z 4 straganami gdzie kilo kartofli mozna kupic bo wiecej do szczescia nie jest wam potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł o klubie Motor, na zdjęciu 30 zakłamanych, obrzydliwych mord przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIĄTEK TEN TO WSZYSTKICH POSADZIŁ NA MOTORKI I NAJLEPIEJ ŻEBY BYŁY U NIEGO KUPIONE. A i jeszcze stypendium sportowe najlepiej rozdawać dzieciom kolegów. Piątek - zawody motocrossowe odbywają się co tydzień ? Czy może co kilka miesięcy ? A mecz kopanej co tydzień. Gdzie ty żyjesz - kasa miejska jest dla ludzi a nie dla Waszych prywatnych biznesików. radar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że Motor piłkarski powinien być wsparty przez miasto ale pod pewnymi warunkami ... 1. Wywalić bandytów stadionowych dożywotni zakaz !!! Niech prawdziwi kibice kibicują naszej drużynpie zero tolerancji dla chamstwa, wulgaryzmów, itp. Niech prawdziwi kibice którzy dbają o wizerunek klubu tworzą wspaniałe oprawy i dopingują klub mają wpływ we współdziałaniu z klubem a nie bandyci którzy przynoszą wstyd miastu burdami, ustawkami itp. a mówią jeszcze że mają honor ... 2. Wywalić z zarządu klubu ludzi pokroju tego gościa co startuje do jakiegoś redaktorzyny przecież to dzięki niemu żaden sponsor nie wejdzie do takiego klubu. Smród poszedł na całą Polske i każdy prawdziwy kibic Motoru jest na pewno za tym żeby gościa odsunąć z dala od klubu, oczywiście bandyci stadionowi którzy nie mają nic wspólnego z kibicami będą go bronić cóż ... zamiast go wywalić ponoć jeszcze mu barek klubowy oddali w nagrode jeśli tak ma to wyglądać to się nie dziwie miastu ... 3. transparentność finansów, rozliczenie tych którzy być powinni rozliczeni i podziękowanie im, a postawienie na ludzi godnych zaufania. po spełnieniu tych warunków jestem jak najbardziej na tak, jeśli nie to niech upadnie może później weźmie się za to grupa ludzi którzy stworzy klub piłkarski a nie aferalno-bandycki. Mnie ojciec brał na Motor w latach osiemdziesiątych ja ze swoim synem nie mam odwagi przyjść obecnie ... Cóż najwyżej przyjdzie chodzić na piłke na inny lubelski klub np na Lublinianke choć wolałbym Motor ... A co do samej nazwy Motor i tego kto może i powinien jej używać to chyba się wypowiadją jacyś młodzi ludzie którzy nie wiedzą że oprócz piłki, żużla Motor miał też inne sekcje np ping-pong i każdy ma prawo do kontynowania tradycji jest Motor piłkarski, jest Motor żużlowy jest i inny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Wszyscy ktorzy tak placza ze Motor nie kojarzy sie z Lublinem, otoz jestescie w bledzie, nietak dawno na lamach prasy lubelskiej byla prezentowana ogolnopolska ankieta, z czym kojarzy sie Lublin, no i kojarzy sie z trzema rzeczami, i jedna z nich jest wlasnie Motor, nie wierzycie poszukajcie, to sa fakty. Ja place podatki i to niemale i tez bym sobie nie zyczyl by moje pieniadze szly na niektore nie interesujace mnie rzeczy, ale niestety zyjemy w spoleczenstwie i widac ze bardzo wielu z was nie doroslo do zycia, co w sumie spowodowane jest prawdopodobnie wiekiem wypowiadjacych sie. ten radny wtorek zawsze glosno krzyczy by ugrac cos dla krosa, tak bylo zawsze, a pisanie ze lublinianka jest bardziej utytulowanym klubem jest kolejnym bledem, jest tylko starszym wiekowo ale nie bardziej utytulowanym, poszukajcie i porownajcie ale dla was to za trudne zaorac i juz a jak juz zaoracie to co? Piszecie chuligani, a taka barcelona, man utd czy roma nie ma ich? Kazdy klub ma, kazdy klub w polsce ma, to co sie dzieje w lublinie to nic w porownaniu z lodzia, krakowem czy warszawa, ale wam tego nie przetlumaczy wy jestescie chorzy jak tylko przeczytacie nazwe Motor, slinicie sie do klawiatury bez sensu
Rzeczywiście. Kojarzy się bardzo. ######www.imas.pl/files/raporty/IMAS-Lublin2008.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz, zaraz - na łamach Kuriera było 300000 zł... co, już apetyty wzrosły? Teraz pół miliona, a za miesiąc - 800000? Ile jeszcze zażądają na uratowanie swoich posadek? Psim swędem chcą dostać się do II ligi, za pieniądze miasta, ale żeby lepiej poprowadzić klub, tak, aby SAMI piłkarze i trenerzy POWALCZYLI trochę i wywalczyli awans - to nie? Czy to wina miasta, że klubospółka jest na krawędzi upadku? A niech upadnie, jak wiele przed nią upadło i psa z kulawą łapą nie obchodziło, co stanie się z ludźmi w nich pracującymi... Najpierw wejdźcie SWOIMI siłami do II ligi - a potem dopiero, kiedy będziecie mieli co w zamian oferować miastu, kiedy marka klubu znowu stanie się znana w Polsce - proście o wsparcie! Bo teraz lepiej te pieniądze dać klubom, które już mają sukcesy i to na skale europejską! Bo jest prawdopodobne, że zmarnujecie je, jak zmarnowaliście poprzednie dotacje i te tradycje, na które się teraz powołujecie. Dosyć tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie Motoru, nie ma potrzeby wydawania milionów na stadion. Można wybudować wiadukt nad Głęboką, można przebudować stadion Lublinianki, można ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zaraz, zaraz - na łamach Kuriera było 300000 zł... co, już apetyty wzrosły? Teraz pół miliona, a za miesiąc - 800000? Ile jeszcze zażądają na uratowanie swoich posadek? Psim swędem chcą dostać się do II ligi, za pieniądze miasta, ale żeby lepiej poprowadzić klub, tak, aby SAMI piłkarze i trenerzy POWALCZYLI trochę i wywalczyli awans - to nie? Czy to wina miasta, że klubospółka jest na krawędzi upadku? A niech upadnie, jak wiele przed nią upadło i psa z kulawą łapą nie obchodziło, co stanie się z ludźmi w nich pracującymi... Najpierw wejdźcie SWOIMI siłami do II ligi - a potem dopiero, kiedy będziecie mieli co w zamian oferować miastu, kiedy marka klubu znowu stanie się znana w Polsce - proście o wsparcie! Bo teraz lepiej te pieniądze dać klubom, które już mają sukcesy i to na skale europejską! Bo jest prawdopodobne, że zmarnujecie je, jak zmarnowaliście poprzednie dotacje i te tradycje, na które się teraz powołujecie. Dosyć tego.
Polecam czytanie ze zrozumieniem. 300 tys zł to otrzyma Kapka w akcjach za licencję. A miasto zarezerwowało w budżecie 500 tys już dawno temu. BYło już wałkowane. P.S. Dzienniczku świetny ruch z tym zdjęciem. Trzeba pokazywać takich BEZradnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby była to uchwała dotyczaca klubu motocrossowego radny Piątek nie dopatrzyłby się żadnych błędów. Pewnie już kombinuje jak przenieść te pół bańki na swój śmieszny klub bez kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrwrwr napisał:
Rzeczywiście. Kojarzy się bardzo. ######www.imas.pl/files/raporty/IMAS-Lublin2008.pdf
tylko że w tym raporcie jest że badanym kojarzy się z Lublinem Zagłębie a nie Motor!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...