Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest nadzieja na uratowanie Motoru Lublin

Utworzony przez Podatnik, 11 grudnia 2009 r. o 20:16
"Motor nie ma szans na to, by pieniądze na utworzenie spółki wyłożyli sponsorzy. Dlatego Motor liczy na władze" To tak jak z moim sasiadem ktory przyszedl do nas po pozyczke z tymi na ustach slowami - pozyczcie bo bank mi odmowil. Bank mu odmowil to my mamy pozyczyc? Znam paru takich ktorzy byli zaintseresowani ale po pierwszej wyprawie do "zarzadu" KS Motor odechcialo sie im - mnie zreszta tez. Latwiej w Lublinie trafic do publicznego WC nizli trafic do zarzadu KS "Motor". Kolejny raz pieniadze zostana wyrzucone w bloto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatnik napisał:
"Motor nie ma szans na to, by pieniądze na utworzenie spółki wyłożyli sponsorzy. Dlatego Motor liczy na władze" To tak jak z moim sasiadem ktory przyszedl do nas po pozyczke z tymi na ustach slowami - pozyczcie bo bank mi odmowil. Bank mu odmowil to my mamy pozyczyc? Znam paru takich ktorzy byli zaintseresowani ale po pierwszej wyprawie do "zarzadu" KS Motor odechcialo sie im - mnie zreszta tez. Latwiej w Lublinie trafic do publicznego WC nizli trafic do zarzadu KS "Motor". Kolejny raz pieniadze zostana wyrzucone w bloto...
Dokładnie> Skoro nie ma teraz sponsorów, to jak klub chce się finansowac? Z podatków wszystkich. Jeśli chodzi o zarząd, to też coś słyszałem. Chyba w interesie kibiców (bardziej wtajemniczonych) jest, żeby tych ludzi pogonic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche ta pomoc jest POZOROWANA na otarcie lez dlaczego Bydgoszcz dala Zawiszy 1. 5 mil zl na zalozenie spolki dlaczego Prezydent nie dal np 900 tys zl tylko NO POMAGALISMY dobrze ze i to dokoncz rozgrywki ale co dalej przeciez aby dostac licencje nalezy miec zadaszenie na 5000sob i od czerwca plyta podgrzewana i wiele innych uwag.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz dal 33 procent kasy czyli 500 tys zlotychi to pomoc Pozorowana czas przypomniec Wysockiemui radnym ze to jest POZORNA pomoc no dalismy na klub tylko owiele wiele wiele za malo wazne ze bedzie kasa na zydowski cmentarz czy parkingi osiedlowe ,ktore moga poczekac oraz posterunki policji aby bila nmlodziez za przeklenstwa .Przy zadluzeniu 1.2 ml nawet 50 procent nie otrzymali kasy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm... cos w trawie piszczy, a jeszcze wtym tygodniu pisali, ze nie będzie spółki, z zasłyszanych żródel w najbliższym czasie dojdzie do rozmów zarżadu z 2 firmami. moze jednak cos będzie. ja bym poczekał z tym oczernianiem jednej czy drugiej strony do rozsztrzygnięć. ale czy one nastąpią? oto jest pytanie. wbrew temu co niektórzy pisza ktoś wykonał tutaj trochę roboty, bo przekonanie lubelskich władz nie jest łatwe. człowiek z zewnątrz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory byłem przekonany że prezydent Wasilewski liczy na reelekcję. Pieniądze wydane z miejskiej kasy nie uratują Motoru bo tam nie ma kto grać, zaś dla urzędującego prezydenta to gwóźdź do trumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glos wrozki ze prezydend nie bedzie w 2 kadencji smiech jezeli wrozka wszystko zna to do ratusza powie z kond kasa na lotnisko drogi i td .Dzieki panie Wayl ze dostali chociaz na wode buty i przetrwanie do konca sezonu .Bardzo bym prosil dzialaczy burmistrza Lecznej o pomoc w zawodnikach wypozyczenie do Motoru oraz wsparcie tylko 700 tys ,mozemy wspolpracowac za pomoc kibice Lublina beda zwiekszac publike [kase kupno biletu]na meczu Gornika Leczna .Motor powinien juz myslec o wzmocnieniu kadry pilkarskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skad pomysł, że Motor dostanie 500 tys zł??? Chyba cos się komuś pomyliło. Zacytuję przeznaczenie tych pieniędzy z poprzedniej konferencji: " – W poniedziałek prezydent Adam Wasilewski zdecydował, że zwróci się do Rady Miasta o umieszczenie w przyszłorocznym budżecie 500 tys. zł, które będzie można przeznaczyć na udziały w sportowych spółkach akcyjnych – powiedział Włodzimierz Wysocki. – Tak to ma być sformułowane, aby innym klubom nie blokować dostępu do tych pieniędzy. Jeżeli chodzi o Motor, to o koniecznych przekształceniach w tym stowarzyszeniu dyskutuje się od dłuższego czasu. " Na mój gust to ze 300 tys dostaną a resztę musza sobie szukać sami. W kuluarach się mówi, ze nikt nie chce wspierać bankruta. Gdyby nie wybory to nikt by palcem nie ruszył w sprawie Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kond - rewelacja, nawet jak bym się nachlał i najarał nie przyszło by mi do głowy , że można tak to napisać. Ave Motor !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haryski napisał:
prezydend, z kond
Kolego, jestem za ratowaniem Motoru podobnie jak Ty. To co przeszkadza w Twoich postach to rażące błędy, które Cie deklasują. Zacznij poprawiać podkreślone na czerwono wyrazy, bo stawiasz lubelskich kibiców w kłopotliwej sytuacji - robisz z nas baranów bez szkoły.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te zniszczone przystanki wokół Lublina przez tych bandytów od tego coś tam coś tam moturu to zaorac ten stadion i zdelegalizowac to żródło zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywieźć tego Jenderja Wasilewicza i Wołdie Wysockiego wraz zKrzysiem Ł i ich PO-li-Głupim promotorem na taczkach z Ratusza i wsadzić ich na statek płynący do portu Madagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...