Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest szósta wygrana! Motor lepszy od Wiernej Małogoszcz 4:2

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2017 o 18:12 Powrót do artykułu
1 połowa lipa na maksa, w 2 inna drużyna!!! Brawo za wynik i grę w 2 połowie i oby tak dalej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spółdzielnia Buńka działa. I znów 2 karne dla nasiego Motoru. Czyli 2 liga w ciemno na kilka kolejek przed końcem rozgrywek. Co to ma wspólnego z fair play.
0
Znowu k..wa 2 karne, gdzie jest państwo Prawa i Sprawiedliwości?? Czyżby ktoś postawił na awans Motoru do następnej klasy rozgrywek grube pieniądze?
0
Przegrywamy 1:0- karny,przegrywamy 2:1-karny?!?!?!?.Wszystkie karne na wyjeździe.Przypadek chyba nie,idą na awans kasa to kasa.
0
To sie na Szarowoli zemsci na koniec rundy do awansu zabraknie jednego punktu !!!!!!!!!
0
ale was d..pa boli przedmówcy.. Motor wygrał bo był lepszy, nie pojęły wasze.puste łby??
0
oglądałem dwa faule ewidentne więc nie płacz
0
Gdy Spartakus przegrywa wystarczy dyktować karne i mecz do przodu. Wstyd i żenada w wykonaniu tej drużyny. Jeśli chce się pozbyć takich drużyn należy wycofać je z rozgrywek dla higieny polskiej piłki.
0
Obejrzyj te sytuacje to kpina!
0
psy szczekają ,karawana jedzie dalej
0
Ciekawe kiedy przyjadą z Wrocławia prokuratorzy
0
Ciekawi mnie kiedy z Wrocławia przyjedzie prokurator
0
zamiast w piłkarzy to zainwestowali w sędziów i odrazu są wyniki :)
0
Punktów nie zabraknie, żeby tylko na koperty starczyło..
0
Pięknie MOTOR! A w środę powtórka w PP z izraelitami:)
0
Zabraknie punktow i wtedy bedzie placz!!!!!!
0
do internetowych napinaczy......było sobie obejrzeć mecz a potem komentować karne.....gramy ofensywnie więc karne przychodzą częściej stwarzamy po kilkanaście sytuacji(fakt z wykończeniem jest trudniej)........boli MOTOR ma BOLEĆ!!! NIECH NAS NIENAWIDZĄ BYLE SIĘ NAS BALI!!!!!!!!!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciekawi mnie kiedy z Wrocławia przyjedzie prokurator
Prędzej po ciebie przyjadą z Abramowic.
0
Brawo chłopaki !!!
0
ale tam jest wichura