Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karpińska: Gwiżdżę na gary

Utworzony przez karol, 26 grudnia 2010 r. o 20:08
Bez poparcia to sie gwizdze całe zycie B gora A klase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od Pani Agnieszki proszę się odczepić! najlepsza sędzia jaką znam! niech nawet ma tą swoją A klasę, ale poziomem dla mnie to przewyższa tych z ekstraklasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty to se gwiżdż ale na fujarce;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszka rządzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe znam t pania soke i z niej taka sedzina jak ze mnie zakonnica heheh gralam w 1 lidze i widzialam na wlasne oczy co ona potrafi wielkie gie a dzieci to ma kazde z innym to co ma sie nimi zajmowac jak ona woli w weekend na fujarce zagrac w szatni tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe z kim poszla do lozka zeby dostac te papiery i tak kariery nie zrobisz za cienka w uszach jestes a jest ekstraklasa kobiet ale tam takie jak ona nie wpuszczaja na salony z takim rrrryyyyjjjemmmmmmmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
hehe znam t pania soke i z niej taka sedzina jak ze mnie zakonnica heheh gralam w 1 lidze i widzialam na wlasne oczy co ona potrafi wielkie gie a dzieci to ma kazde z innym to co ma sie nimi zajmowac jak ona woli w weekend na fujarce zagrac w szatni tyle
Kobieto weź pier.... się w ten pusty łeb.Wielka piłkarka która ,,grała w I Lidze"- w du*** byłaś i g.... widziałaś. Tam gdzie Agnieszka sędziuje to ty nigdy nie będziesz, jeśli zazdrościsz jej tego co osiągnęła to pozostaje mi tylko pogratulować umiejętności. Jej życie osobiste to jej prywatna sprawa i taka gówniara jak ty niech się nie wypowiada.Jeśli szukasz chu... do dupy to idź na Lubartowską tam znajdziesz ludzi na swoim poziomie intelektualnym. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj bo w internecie nie jesteś anonimowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wredna i chamska su*a i tyle, nie umie sędziować i wprowadzać spokoju na boisku, potrafi tylko drzeć mordę, i rozdawać kartki, bo napawa się krzywdą innych! Ma coś ewidentnie z głową, sędzia powinien być niewidoczny,a ona za wszelką cenę,chce być gwiazdą spotkania!!!! Nie z takim podejściem do zawodników i zawodniczek! Pewnie lubi być uważana za małpę, schlebia jej to...porąbana baba! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...