Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kary dla piłkarzy Motoru po meczu z Sołą Oświęcim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2017 r. o 18:00 Powrót do artykułu
jedna porażka po serii zwyciestw i od razu kara finansowa. kto wyzej 4 litery ma niz sra. bartnicki chyba ma duze ego i od rau porownuje druzyne z ekipa Realu czy Barcy, ktorym nie wypada przegrywac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest poczatek konca Spartakusa Szarowoli. W tej przereklamowanej zbieraninie jest tylko 3-4 pilkarzy ktorzy moga poradzic sobie w II lidze. Tak ze reszta niech szanuje swoja prace bo czesc swoje lata swietnosci maja za sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam pytanie kiedy sasal przestanie być trenerem przez tego tzw trenera następny sezon będzie stracony ma potencjał jak sam podkreśla na I ligę a przegrywa ze wszystkimi mocniejszymi z III czyli pytam gdzie jego praca tak to i moja teściowa by poprowadziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki zostali ocenieni niesprawiedliwie! Powinni zastrajkować w najbliższym meczu z Jaśkowicami! Każdy może mieć słabszy dzień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają farta wśród kibiców nie ma Starucha , bo kara by była " strzał z liścia "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie mówi się że w Motorze są zawodnicy którzy zarabiają nawet 10 tys w 4 lidze !!! przegrali z Resovią po swoich ogromnych błędach cudem zremisowali z Stalą teraz łomot z Sołą.To nie jeden mecz po Resovii to kolejny mecz oddany walkowerem zresztą tak samo jak Radzyń. Czas powiedzieć dość. To nie może być tak że miasto kibice klub robi wszystko pod nich a oni robią kolejny numer.Dosyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gra Motoru Lublin to ekstremalna fastryga. A sam klub to czysta paździierz. Żyję już pół wieku i wiem, co piszę. Tak było, jest i będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak się traktuje kibiców lubelskiego Motoru 0-6... To za 0-6 przyjdę na Arenę... może !!! Szkoda tych naszych dzieciaków co w Motorze i za Motor .. grają bo seniorzy za Motor !!!... nie grają ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wydawanie pieniędzy z budżetu miasta, czyli pracy i podatków mieszkańców, na to coś zwanego klubem piłkarskim, powinno pójść się siedzieć. Ja rozumiem, gdy klub ma sponsora, dochody medialne, dochody z transferów, ale po kilka milionów rocznie z kasy miejskiej, gdzie pieniądze wpłacają ludzie, którzy mają w d***e ten klub, to przestępstwo. Emeryci, którzy mają po 1500 złotych miesięcznie, płacą podatki, żeby jeden z drugim trzepał po kilka tysięcy na miesiąc! Takiego Wała! Ci wierni "kibice", podatków nie płacą, bo za stanie pod ścianą bluzganie i plucie na chodnik, wypłaty raczej nie dostają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy jest ten z parafiaszarowola, on ciekawie pisze, niech coś poradzi, byuahhaahhahahaha.niedługo będzie pisał z Abramowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będzie jeszcze długo jeśli nie skończymy z tą bandą najemników. Zaczął to jeszcze Kasperczyk i spuscił Motor z ligi. I tak jest co roku. Za dużo kasy dla tych obcych. Pogonić ich stąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianka & Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten motur to musi silnika ni ma ino dyszel. I do tego dyszla kunia ni ma co by go uciągnął... Ot i cała filozofija...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działacze ukarali drużyne, druzyna ukarze działaczy wszystko zostaje miedzy nami i wszystko jasne!??? a ja powiem zwiezle i na temat wy***ić działaczy a druzyne zaorac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha Motor Jestem Z pod Lublina ale im nie kibicuje łahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak dostępność do zakładów jest na wyciągnięcie reki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wislanie rowniez zdobyli bramke w ostatniej minucie w Chełmie na 1:1 MOTORZE TYLKO ZWYCIESTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinskowola ciężki rywal ciekawe czy wygrają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legia przegrywa a Motor nie może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...